Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Се на се ми е криво што не влези сутот со пета на Vermaelen ќе беше супер гол:vozbud:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
116
Поени од реакции
6
Прекрасен кам-бек браво дечки честито.

Не го гледав натпреварот али претпосатвувам дека сне почнале несериозно и деконцентрирано што резултира со два гола памет за друг пат.

Но сепак победивме важно 3 бода освоивме.
:vozbud::vozbud:

Еве ги головите
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Stupid useless Denilson getting stupidly injured so he couldn't play the game. He nearly screwed us over there without even being included in the squad. Is there no limit for his crappiness? Worst performance by a non-performing player in an Arsenal shirt. EVER.:pos:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Браво, добра победа доста играчи не ви играа како што слушнав од коментаторот, честито нека ви е победата кога видов 2-0 на почетокот не очекував победа но ме изненадивте:)
Ај да ви се множат победите и во премиер :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Браво честито победа. На почетокот кога видов на Канал 5 горе 2-0 за Стандард не ми се веруваше, ама сте се средиле после тоа и успеавте да дадете 2 гола. Инаку Аршавин до кога е повреден???
 

АнГеЛ

I will change the world
Член од
2 август 2006
Мислења
381
Поени од реакции
2
Kako so pisuva na goal.com - Arsenal were ugly & lucky, ama bitno trgna rabotata nekako po dvata gadni porazi, i plus si zemavme tri teski boda.
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Па тие незнам какво успеаа да дадат голови....Слаба игра но ние сме многу многу појаки од Стандарт така да се знаеше дека ке тепаме...2 риот гол Сонг беше у офсајд и имаше енац....Со ваква игра неможеме да освоиме....Да играше сеа еден Манчестер или Челзи тешко до победа со ваква игра со многу грешки....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom