Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
До 21,20-0 за тебе.Твоја топка:pos2:Ти немаш појма каква техника има Тимба,најбрз играч и играч што има најмногу техника во цела лига е ТИМБА БОГОЕВ !
п.с Гамбирожа и Чубрило имале сообраќајна несрека.Двајцата се уште во Србија(сообраќајната несреќа се случила кога тие оделе за Србија).Немале некој посеризони повреди,но можело да заврши фатално.Со автомобилот излетале од патот..
христов те молам не ме влечи за јазик.тимбата бил најдобар техничар во цела лига??????????не пишувај вакви работи ке ти се смее македонијава..
и ти самиот знаеш дека тој ваш тимбата лани ни ја даде титулата.или тоа беше за тогаш??не е се во брзината треба да бидеш и тимски и борбен играч!а па за техника не збори смешно е:kesa:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
п.с Гамбирожа и Чубрило имале сообраќајна несрека.Двајцата се уште во Србија(сообраќајната несреќа се случила кога тие оделе за Србија).Немале некој посеризони повреди,но можело да заврши фатално.Со автомобилот излетале од патот..
Натпреварот помеѓу АМАК и МЗТ е одложен за наредната среда поради таа причина
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
христов те молам не ме влечи за јазик.тимбата бил најдобар техничар во цела лига??????????не пишувај вакви работи ке ти се смее македонијава..
и ти самиот знаеш дека тој ваш тимбата лани ни ја даде титулата.или тоа беше за тогаш??не е се во брзината треба да бидеш и тимски и борбен играч!а па за техника не збори смешно е:kesa:
Незнам ти дали знаеш што е техника.:nesum:Тимски играч,борбеност нема врска со техниката.:toe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ја колку шо знам во среда играат Овче Поле-Амак во Свети Николе...:pipi:
Ја одложија за следната недела јас колку што знам заради сообраќајката што му се случи на Гамбирожа и Чубрило башка рекоа дека и пренос ке ја дааваат со МЗТ ама за следната недела е сега која ден прецизно не се знае.:vozbud:
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
cestitkki za pobedata a za ribarcinata sega oficijalno bez navreda ste najslaba navivacka grupa vo makedonija i posiroko sramota e da ve nadvikavat vo sopstvenata sala pa koj so saka neka se ckembari komiti grobari doma igrate i to finale kupot poarno ojte navivajte sportski ribolov i so bese ona deca postari od 16-7 godini nemase i posle ke recite zosto pred amak nemavte nekoj prvoligaski klub vo koj bilo sport odgovorot e ednostaven ne zasluzuvate:toe:poz
heheheheheheh :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ne mozam da se iznasmeam :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: grobari heaheaheaheaheaehaeaheaheaheahea
da vi dojdet grobari bate vo bitola ke se pomocet i ezero ke vi napraet....heaheaheaheahehehea am so da pram jas ko ne idet na utakmica da im ebam ohrigjanistata:pos2::pos2:
inace so velis deka sme naj slabi ne e tocno OFFICIAL!
 
Z

ziko bt

Гостин
abe druze velis da dojdat grobari bitola ke ne nadvikavat za nisto loso koj so sakat neka dojdat da e nekoe golemo natprevaruvanje kako prvo vo bitola nema da najdat mesto a kako vtoro upravata nikogas ne dozvolva da gostuvat gostinski navivaci posto ne garantira za nivnata sigurnost neka ti kazat bitolcanite od forumot dali ni imat gostuvano navivacki grupi vo salata
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.680
Поени од реакции
2.924
pa ondak da vi ebam policijata i posle sakate nezavisna bitola da bide hahaha na kurov nezavisna:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe druze velis da dojdat grobari bitola ke ne nadvikavat za nisto loso koj so sakat neka dojdat da e nekoe golemo natprevaruvanje kako prvo vo bitola nema da najdat mesto a kako vtoro upravata nikogas ne dozvolva da gostuvat gostinski navivaci posto ne garantira za nivnata sigurnost neka ti kazat bitolcanite od forumot dali ni imat gostuvano navivacki grupi vo salata
Освен Лозари други навивачки групи во Младос јас барем колку што знам нема гостувано заради тоа што на никој неможат да му гарантираат безбедност..:toe:
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
abe druze velis da dojdat grobari bitola ke ne nadvikavat za nisto loso koj so sakat neka dojdat da e nekoe golemo natprevaruvanje kako prvo vo bitola nema da najdat mesto a kako vtoro upravata nikogas ne dozvolva da gostuvat gostinski navivaci posto ne garantira za nivnata sigurnost neka ti kazat bitolcanite od forumot dali ni imat gostuvano navivacki grupi vo salata
Ribari dojdoa minatata sezona!!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Освен Лозари други навивачки групи во Младос јас барем колку што знам нема гостувано заради тоа што на никој неможат да му гарантираат безбедност..:toe:
Ajduci
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
abe druze velis da dojdat grobari bitola ke ne nadvikavat za nisto loso koj so sakat neka dojdat da e nekoe golemo natprevaruvanje kako prvo vo bitola nema da najdat mesto a kako vtoro upravata nikogas ne dozvolva da gostuvat gostinski navivaci posto ne garantira za nivnata sigurnost neka ti kazat bitolcanite od forumot dali ni imat gostuvano navivacki grupi vo salata
nie dojdofme be minatata sezona ... inace bate ne sporedvi nasive posrani navijacki ekipi so grobari zs ti kazaf ako ne daj boze partizan dali vo fudbal ili vo kosarka igrat so makedonski tim ke dojdet i 1cudo problemi ke praet
 

i'm

*
Член од
11 февруари 2009
Мислења
128
Поени од реакции
21
Ima dojdeno i majka tereza.Osven prijatelskite grupi Ajduci i Lozari nikoj drug.Ili klajte nekoe klipce ko ste bile Bitola v sala :pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom