Фан Клуб: Јувентус

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Рабио повторно по не знам кој пат со ужасна партија. Живите да му ги ебам
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.128
Поени од реакции
16.417
Кажете малиот како игра не ги гледам, на пиење сум :pos:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.756
Поени од реакции
83.093
Кажете малиот како игра не ги гледам, на пиење сум :pos:
Слабо, дури и под просек... Фаџоли и Мирети имаа каде каде подобри деби натпревари, се истакнуваа на терен, овој слабо.

Ајде нека го внесуваат Погба и Киеза, не иде веќе вака (n)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.128
Поени од реакции
16.417

Па не бил лош бе псообено за ДМ
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Слабо, дури и под просек... Фаџоли и Мирети имаа каде каде подобри деби натпревари, се истакнуваа на терен, овој слабо.

Ајде нека го внесуваат Погба и Киеза, не иде веќе вака (n)
не знам дали гледавме иста текма мене не ми се виде толку лошо плус ДМ игра човекот не го споредувај со Фаџоли и Мирети кои треба да се креатори на играта...

сосема солидна партија за разлика од мртвион Паредес што 1 потез асален има во цел натпревар...
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.128
Поени од реакции
16.417
Автоматски споено мислење:

не знам дали гледавме иста текма мене не ми се виде толку лошо плус ДМ игра човекот не го споредувај со Фаџоли и Мирети кои треба да се креатори на играта...

сосема солидна партија за разлика од мртвион Паредес што 1 потез асален има во цел натпревар...
Салам малдинци исфорсираа годинава Алегри и ми се допаѓа како ги штити. А Паредес го отпиша јавно некни кога рече дека треба мн мн мн поќе да се труди и да прај на терен играч од негов калибар.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.756
Поени од реакции
83.093
не знам дали гледавме иста текма мене не ми се виде толку лошо плус ДМ игра човекот не го споредувај со Фаџоли и Мирети кои треба да се креатори на играта...

сосема солидна партија за разлика од мртвион Паредес што 1 потез асален има во цел натпревар...
Иста текма гледавме, и ако бидеме реални стварно не беше ништо посебно детево...ОК ова му беше деби, го фрлија во оган на градско дерби, така да има 1000 кредити за понатаму да не му замеруваме, АМА синоќа беше онака мех. Не го споредив како играч со Фаџоли и Мирети, туку само кажав дека овие двајца имаа повпечатливи дебиња (и двете ги имав гледано). Ако му даде Алегри и понатаму шанси, верувам дека ќе се ослободи од притисокот и ќе пружи подобри партии.

Кога сме веќе кај Паредес...



:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom