Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
145
Поени од реакции
2
nz so e rabotava ali treba da im se zabae malku na igra4ive, u pm kako moze edna katanija da ni zeme tri boda...toa e , ajde zivoto e surov surov ekako k..of>pozz forza juv
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
ццц...ова е за плачење ,тој Чиро незнам зашто уште ја гледа утакмицата слободно нека почне да се пакува :nesvest:
 

J@mbo

Zack de la Rocha
Член од
18 септември 2008
Мислења
386
Поени од реакции
8
јувентус и милан се најголема мафија во италија вечер милан ке изгуби интер ке тепа и крај титулата е изгубена јуве во италија е исто ко во мк ффм :tapp:
 

DangerouzZ

Bianconero Till I Die !
Член од
24 август 2009
Мислења
366
Поени од реакции
21
Само чудо може да го спаси Ферара од отказ ...
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
145
Поени од реакции
2
kakvo spasuvanje... on juve ne gi spasi od poraz, sam ke se spasi, neka leta be kako moze,,otprven sitem u veruvavme trenerov ovo ono sea so da gledame...ne se vie juventus od porano,,kako moze od bari od munhen od catanija pa sramota e voa,,nz ke se ubijam :(
 

hriste

Fire Star
Член од
12 март 2008
Мислења
218
Поени од реакции
54
Ми го скратија живото тоа можам да го кажам само
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
Само чудо може да го спаси Ферара од отказ ...
Или Чак Норис! Не коментирам за натпреварот тапа бевме, не знам како се изажав дека почнаа да играат можда кога направија 3-4 шанси али тоа беше се.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
12.881
јувентус и милан се најголема мафија во италија вечер милан ке изгуби интер ке тепа и крај титулата е изгубена јуве во италија е исто ко во мк ффм :tapp:
Ај ако сакаш преведи уште еднаш шо сакаше да кажеш???:pipi:
 

viola

FORZA VIOLA
Член од
3 февруари 2008
Мислења
485
Поени од реакции
11
kako be moze ciro ferara da e trener na juventus
nikade ne bi trener, neka ide vo citadela da se kalemi tamu, brkajte go git magla !!:drk:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
И сега ако не го избркат Чиро дефинитивно до утре ќе има жртви:haha:...Што да кажам како и обично напаѓаме напаѓаме и на крајот си губиме. Искрено ќе бидам среќен ако избориме место за ЛШ догодина сега само Чак Норис може да го освои скудетото:tapp:
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Не ми се верува какви дрваааааааааа! Дај бе, ова не ми изгледа на нормално неможе туку така од секој да губат... ГОСПОДЕ што се дешаваааааааа:kesa::kesa::kesa::nesum::nesum::nesum:
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
45
Поени од реакции
7
:zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
дајте нешо да се прае вака иде у пропаст екипава....:(:(:(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom