Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Можеби и најдобрата утакмица на Дел
Тука се покажа неговата големина
Кога е најпотребно
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Del Piero si se pokazuva sekogash..... ete vo nedela protiv Ascoli..... postigna na 2 gola.... 1 od penal.... :pos: 1 od sloboden udar.... :cuc:

PS: Milan izgubi od Sampodorija 2:1.... :poos: :poos: :poos: aj em hepi veri mach tenk ju.
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.550
Поени од реакции
1.546
Eko1 напиша:
Harry Potter напиша:
kako moze nekoj da naviva za ovoj tim? :roll: cel zivot so sudii i mafia
Harry dan procita pogreshno.... ne se raboti za MILAN..... temava e za JUVENTUS :wink:

mnogu dobro znaes za koj tim zboram! Jas sum fan na Inter, Milan mi e najgolem rival, ama koga zboram za postena igra na Milan nisto ne mu zameruvam a go tepa Inter 5 godini po red, treba da sum lut. Juve e cista mafia!!! Go znaete i vie toa!
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Tuuu kaj padnala temava za Juve ,a pa temata za milan prva!Alooo aktivirajte se :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Edvaj cekam prvi da dojde - se kaldev so dvajca drugari na Juventus - a oni se umreni po Milan.Se nadevam nema da izgubam 2000den :roll: :place:

Juve Juve :eek:jea: :eek:jea: :hey1: :pos:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Јуве ќе тепа оваа година све живо у Италија и зајнат ќе типувам повеќе за нив у УЕФА оти кајганџиите шо се за Милан не нападнаа на подфорумо :pos:
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Dani^^^ напиша:
Tuuu kaj padnala temava za Juve ,a pa temata za milan prva!Alooo aktivirajte se :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Edvaj cekam prvi da dojde - se kaldev so dvajca drugari na Juventus - a oni se umreni po Milan.Se nadevam nema da izgubam 2000den :roll: :place:

Juve Juve :eek:jea: :eek:jea: :hey1: :pos:
Дани ... извини несакам ама морам да те разочарам. :)
Спремај 2000ден. :wink:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
I toa lesno gi izgube : Babe mi te lazat , mi te kradat mi ti gi zemat parinata e rabotava :wink:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Хехехе абе не зезајте Јувентус е шампион!!Уствари ај ќе видиме кај и да е ќе дојде први -па може и некоја пара ќе земам! :pos: :eek:jea:
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
7 натпревари 7 победи....што друго да кажувам....а и сликата од страна кажува се!
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Пошто сум голем фан на Јуве...решив да почнам нешто да правам:

http://juventusmkd.blogspot.com

Сеуште во фаза на изградба...отворен сум за идеи некои...
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
zEk0 интересна работа иако не сум за јуве ... ако треба некоја помош отворен сум за соработка. :wink:
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Фала....само кажи ми те молам дали ти се допаѓа сликата горе....сам сум ја составувал од повеќе слики...се изнамачив.

Сега ќе го средам уште малку.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom