Факти за Чак Норис

  • Креатор на темата Rootc
  • Време на започнување
Член од
5 ноември 2009
Мислења
68
Поени од реакции
0
Само на Чак Норис му закажале за лична карта годинава :smir:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.693
Поени од реакции
13.328
Само Чак норис може да вози двоспратен автобус сосе сутерен.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Чак Норис кога го отвара фрижидерот пачата се тресе а тој и вика не се плаши по саламата сум дојден.:toe:
 
P

PewDiePie

Гостин

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Зошто светот со соочува со глобалното затоплување ?
- Чак Норис кренал температура.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Кога Чак Норис влегува во темна соба, тој не го пали светлото, туку ја гаси темнината.
 
С

Спенсер

Гостин
Како беше тој вицот за чак норис у уште други 2ца??? ја спијам,и слушам почнало да зарѓува ова она... и Чак- Спијам ја и слушам... дека мантилот/капутот ми искача од мода... вака некако беше,кај да го најдам цел виц?
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Како беше тој вицот за чак норис у уште други 2ца??? ја спијам,и слушам почнало да зарѓува ова она... и Чак- Спијам ја и слушам... дека мантилот/капутот ми искача од мода... вака некако беше,кај да го најдам цел виц?
Чак Норис, Супермен и Брус Ли се натпреварувале кој најдобро слуша.
Почнал Супермен и вика:
- Спијам јас една вечер и почнав да слушам чудни звуци. Одам во една соба нема ништо, одам во друга соба и што да видам пајакот пајажина плете.
На тоа Брус Ли му враќа и вика:
- Ништо не е тоа. И јас една вечер спијам и нешто шушка, тропа, чудни звуци испушта. И станав да видам што е работата. Одам во една соба нема ништо, одам во друга соба нема ништо, одам во ВЦ и што да видам чешмата почнала 'рѓа да фаќа.
И на крај Чак Норис вика:
- Пфф... тоа ништо не е. Јас една вечер спијам и исто почна нешто да тропа, да испушта некои мистериозни звуци и станав да проверам што е. Одам во една соба ништо, одам во друга соба ништо, во ВЦ ништо. Се враќам во спалната отварам шифоњер и што да видам капутот од мода ми излага.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Само Чак Норис може да прави дрифтови со воз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom