ФОН-прв приватен универзитет во РМ

Член од
15 ноември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Би сакал да прашам дали некој го имал истиот проблем како мојот? Немам фатено услов до октомвриска испитна сесија односно не фатив зошто не бев во македонија во странство бев. Дали некој го имал истиот проблем? На студентски ми кажаа дека требало некаква "СКРОМНА" казна од 1000 евра..
Ако некој го имал истиот проблем нека пише што направил зошто ако треба да ја платам казната највероватно ке се одкажам од студиранјето ... фала однапред
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Би сакал да прашам дали некој го имал истиот проблем како мојот? Немам фатено услов до октомвриска испитна сесија односно не фатив зошто не бев во македонија во странство бев. Дали некој го имал истиот проблем? На студентски ми кажаа дека требало некаква "СКРОМНА" казна од 1000 евра..
Ако некој го имал истиот проблем нека пише што направил зошто ако треба да ја платам казната највероватно ке се одкажам од студиранјето ... фала однапред
Баш оваа година еден мој другар не фати услов за 4та година па ја доби истата казна.... така да, мислам дека ќе мораш да ја платиш казната за да продолжиш со студирање.
Sorry mate...
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
има некој што студира на ФОН во Струга?
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Има ли некој што студира информатика на фон? Ми требаат некои информации
 
Член од
24 март 2012
Мислења
137
Поени од реакции
119
Дали има многу заинтересирани за ФОН- правен факултет оваа година :pos: пишувам од име на една другарка таа таму се запишала..и некој/а кој ќе студира таму да ми пиши порака:) фала однапред
 
Член од
14 септември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите :) Има ли тука некој на Дизајн и мултимедија? Јас стартувам од пон. па баш добро би ми дошле некои совети :)
п.с. Земав половична стипендија, колку ќе ме чини лап топ од Фон?
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.583
Поени од реакции
1.118
Бруцош на политички науки...:) ако има некој на форумов на истиот факултет небитно која година нека се јави тука или во инбокс... фалаа
 

V1kTo.Or

Талкач
Член од
16 август 2011
Мислења
504
Поени од реакции
304
На што студираш ?
--- надополнето: 25 септември 2012 во 17:37 ---
Дали има многу заинтересирани за ФОН- правен факултет оваа година :pos: пишувам од име на една другарка таа таму се запишала..и некој/а кој ќе студира таму да ми пиши порака:) фала однапред
Во глобала има доста оваа година ама ти кажи прво на што студира другаркати па после ќе видиме што и како :D
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.508
Поени од реакции
4.276
Се двоумам помеѓу Англиски јазик и графички дизајн. Би можел ли некој да ми каже мислење во врска со двата смера ако има некој таму? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom