ФОН-прв приватен универзитет во РМ

Член од
10 декември 2011
Мислења
228
Поени од реакции
150
Еј здраво ме интересира за постдипломските стипендии на Фон. Во глобала ме интересира што покриваа целосните? Само партиципацијата?
 

Channar

гастроентерохепатолог
Член од
3 јуни 2011
Мислења
199
Поени од реакции
255
Додека си ја наместам водата од тушот, 12 души дипломирале на Фон.

На фон на испит
Професорот: Кој научил - добро, кој не научил - 9ка.
Се извинувам*
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.082
Поени од реакции
588
За тие што студираат на ФОН. Кога уплаќате административна марка кои се бројките за буџетски корисник и приходна шифра.
 
Член од
18 август 2015
Мислења
8
Поени од реакции
9
Дали некој го има учебникот Електронска трговија: бизнис, технологија, општество, во електронска форма?
 
Член од
12 јануари 2019
Мислења
7
Поени од реакции
0
Здраво на сите,
Би сакал да добијам некои поконкретни информации во врска со студиите по софтверско инжењерство на Фон, од типот: Дали по завршувањето на студиите имам можност за запишување на постдипломски студии во странство и колкави се можностите за признавање на дипломата во странство?
П.С. Ова ми е втор факултет и не сакам да направам утка.
Ви Благодарам,
Срдечен Поздрав.
 
Член од
8 октомври 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво на сите,
На правни студии сум на Фон, втора година трансфер од друг факултет, па доколку некој сака да ми помогне да ми објасни во врска со полагањето на предмети, што се бара, каков е принципот на полагање, прашањата дали се есејски или кратки.. поконкретно за административно, семејно, казнено и мјп. Поздрав
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.647
Поени од реакции
22.060
На правни студии сум на Фон, втора година трансфер од друг факултет, па доколку некој сака да ми помогне да ми објасни во врска со полагањето на предмети, што се бара, каков е принципот на полагање, прашањата дали се есејски или кратки.
Се бара само присутност.
 
Член од
8 октомври 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво дали има некој што е на правни на Фон, или скоро завршил па се сеќава, да ми каже за предметиве историја, казнено и мјп што треба да се учи или некои прашања што се паѓаат на испит
Поздрав
 
Член од
13 април 2021
Мислења
10
Поени од реакции
1
Сакам да прашам дали имате некое искуство или мислење да споделите за Архитектура на ФОН ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom