Три работи кои ви фалат во животот

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.557
1. Смелост и повеќе храброст
2. Љубов и разбирање
3. Се знае.. парите никогаш не се доста!
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
1. Смелост и повеќе храброст
2. Љубов и разбирање
3. Се знае.. парите никогаш не се доста!
тоа последното зависи како гледаш. Ама тоа е голема филозофија и ќе биде офтопик да се започне овде;)

1. Луѓе
2. Jimi Hendrix
3. потполна тишина и мрак
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.756
Една ми фали
УБАВ ЖИВОТ :)
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
549
Поени од реакции
427
1.ЧИСТА И ГОЛЕМА МАКЕДОНИЈА!

2.Вистински Пријател и Вистинска Девојка

3.Пари
:love:(ма да не е се у пари..ама без нив па ич се не може :D)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.597
1. Среќа
2. Вистински другар
3. ...
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.786
Поени од реакции
4.076
1. Куче
2. Гитара
3. Поише џепарац
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
248
Поени од реакции
267
1. Моја кафана у Скопје
2. Мој хостел
3. Парички
Се друго си имам
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.548
Поени од реакции
786
Здравје,добра работа,со саканата личност на шетање, искрени и чесни луѓе
 
Член од
12 март 2008
Мислења
989
Поени од реакции
615
Малце поише здравје
45 квадрата стан по могучнјост у исто маало
редовна плата
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.073
Поени од реакции
16.907
Се додека ги гледам мојте две дечиња
-здрави
-весели
-задоволни
Без се друго можам....
Морам апдејт да напраам на постов бидејќи сега се ТРИ :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom