Три работи кои ви фалат во животот

cokance

Затишје пред курац.
Член од
11 август 2008
Мислења
686
Поени од реакции
145
1. мозок
2. мозок
3. можда и малку мозок
:cool:
 

P.Eskobar

Лева рака на Десницата!
Член од
2 септември 2011
Мислења
95
Поени од реакции
37
Добра работа.
Дечко
Да шетам и цел свет да го видам. :)
нај паметно!
--- надополнето: Sep 2, 2011 1:55 PM ---
1. Сигурна иднина
2. Чисто минато
3.Стабилна сегашност
 
Член од
23 септември 2010
Мислења
645
Поени од реакции
385
жена
здравје
среќа
ако го имам ова се другото само по себе ке си дојде
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.692
Поени од реакции
1.750
Здравје
Жена
Мерцедес (се подразбира, чим иам мече иам и лове ) :D
 

vaga1985

Разочарена од се
Член од
30 јули 2011
Мислења
1.564
Поени од реакции
417
Најди си работа и купи си карта за Рио де Жанејро, ја сум тука за то второто шо ти фали
Хахаха па нели женет беше ти, ако шетам ќе шетам низ цел свет не само во рио де женеро.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.229
Хахаха па нели женет беше ти, ако шетам ќе шетам низ цел свет не само во рио де женеро.
па не бараш маж, бараш дечко... а од рио после одиме токио, ресен, лептокарија, каиро, тополчани....
 

vaga1985

Разочарена од се
Член од
30 јули 2011
Мислења
1.564
Поени од реакции
417
па не бараш маж, бараш дечко... а од рио после одиме токио, ресен, лептокарија, каиро, тополчани....
Само толку дај понуди нешто повеќе не биди толку скромен. :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.229
Само толку дај понуди нешто повеќе не биди толку скромен. :D

јас имам куќа, гоолем двор и во него работилница, штала, бавча и овоштарник со околу 30 родни дрва сливи, круши, дунка, вишна цреши, како и лчозница со грозје од сорта прокупец...кокошинец и надворешно ВЦ. На 10-15 минути од куќата во прекрасна природа имам и неколку ниви се на се 8 погони земја, нешо е со луцерка, пченка, компири... Порано држев и овци али повеќе не, имам 3 крави еден вол држам обавезно и 3-4 прасиња и кокошки. Поседувам фијат 1300 со уграден атестиран плин а од механизација имам трактор фергусон со плуг, тањирача и дрљача.
 

vaga1985

Разочарена од се
Член од
30 јули 2011
Мислења
1.564
Поени од реакции
417
Не зборувам за имот за дестинации за шетање. Такви понуди барам. :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.229
Не зборувам за имот за дестинации за шетање. Такви понуди барам. :D
Земи ти глобусо под мишка и ела кај чичко Лет, ќе го разгледаме, ќе го свртиме од сите страни и уздуж и попреку и ќе одбереме заедно.....
 

vaga1985

Разочарена од се
Член од
30 јули 2011
Мислења
1.564
Поени од реакции
417
Земи ти глобусо под мишка и ела кај чичко Лет, ќе го разгледаме, ќе го свртиме од сите страни и уздуж и попреку и ќе одбереме заедно.....
И помошна карта ќе земам за да не нема некое место што сакам да го видам а заборавиле да го нацртат во глобусот. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom