Траги по телото

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Насловов малку е за никаде ама нема врска, главната поента на темата ќе ја откриете тука.:icon_lol:

Нема личност која не сака гризење и касање ( особено на врат ) на целото тело. Но, има некои ( ај да не речам ) без осет кои оставаат траги. Заби, модринки, црвенило.. Некои се поносни со тие „траги”, а некои не. Колку вие сакате да имате такви т.н траги на телото?

Пред некој на школо дојде другарка ми и ми се испофали дека дечко и и направил мал милион шливки ( не знам како да ги наречам поинаку:icon_lol: ) на вратот. Мене искрено тоа ми е глупо. Не знам да правам шливки, мразам да ми прават шливки ( на врат! ) ама пак обожавам некој нежно да ме каса било каде..Тие траги кои се оставаат на „видно” место јас ги тумачам како „Еј, види шо иам на вратов (пример)! Од дечко ми е.” :icon_mad:

Сакате да имате траги на места кои секој може да ги виде? Оставате траги?
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Сакам да правам шливки :je:
Нејкам да ми прават:kez:
Сакам да гризам:icon_lol:
Башка секогаш прашувам дали може да напраам шливка, и никогаш не му праам на врат ебате, него таму на стомак негде кај што не се гледа=)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Да се разбериме.. и јас сакам да ми прават ама не на видни места ко шо е врат на пример. Ко од вампир искасана. Глупости.
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Шљивка на цицка, закон..
мене кај сака нека ми пра ама ич не ми е гаље
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
ne znam da pravam slivki,ne pravam i ne sakam da mi pravat,a obosavam nezno kasanje
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
цицка се праи исклучиво од внатрешната страна на бутот.. онака да се мине нежно со јазик од меѓуножјето, препонот и лизгајќи по ногата.. и оп онака првин ко бакнеЖче.. малце гриз.. и малце страсно.. а притоа да не се трга другата рака од кај шо треба..

на врат може, ама ако се има убаа пудра..
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Vlad II Draculea напиша:
Шљивка на цицка, закон..
мене кај сака нека ми пра ама ич не ми е гаље
Богами-ЗАКОН
Ако веке правам,исклучиво на цицката од партнерката,а да остава траги по телото-нека остава ама на поинтимни места.
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
grizam i sakam da me grizat ako treba i neka ima tragi
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
шљифка на цицок не се праи на секоја цицка.

тоа треба да биде ЦИЦКА.

округла, ракоисполнителна, мека, лабава, сочна.
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
:star:Многу ми е простачки да имаш шливки по вратот и на други видни места.....Така целата твоја интима како да е изложена на тапет,па и на крај краева ти тоа го правиш за тебе да ти е убаво, а не за да им се пофалиш кај другарките - гледај имам шливка:je: Тоа е толку....Без коментар...Сељачки да не речам! (ама реков)

А за на интимни места - сакам:)да ми прават ама,јас не правам
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Доколку е без предумисла (ненамерно) туку онака во момент на голема екстаза и страст тогаш може :icon_lol: .... и ке оставам белези и нека ми остава :icon_lol: .... а доколку е тоа онака само од чалам во стилот "еј срц, ај напривими една шљивка на вратот и бутчето да им покажам на..." тоа никако. :ne:
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
13
Поени од реакции
0
tragi na bilo koe vidlivo mesto od teloto mi e epten seljacka rabota pa najposle ne sme zivotni pa aj sega si ja obelezuvame teritorijata vo smisla "e ova e moe da znaete"- glupost
e sega ako se napraveni onaka nenamerno sekako se prostuva samo da ne se sluci po vtorpat oti togas veke e namerno so umisla::))
ako pak se na nekoi pointimni delovi e togas se veke kefliski koga ke si gi gledas ( barem nekolku dena duri ne pominat) si se potsekas na vecerta, na tipot..
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.344
Поени од реакции
7.462
Мразам шљифки, ме маваат флешови на лоши моменти. ОДВРАТНО!
Гризање, е тоа е хммм нежно може, иако и тоа не ми е омилено, има и други начини да ја покажеш своајта страст.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
А како правите шљивки?:pos:
Јас не знам.. колку и да се трудам да направам не можам. Како се правеа.. касаш одреден дел па го шмукаш?:pos::coffee:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
The`bItCh напиша:
А како правите шљивки?:pos:
Јас не знам.. колку и да се трудам да направам не можам. Како се правеа.. касаш одреден дел па го шмукаш?:pos::coffee:
Не касаш..... стискаш и шмукаш силно...ако каснеш ке се најадеш :pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom