Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Не биди толку груб може девојчето не е од град. хахахахахахахахахаха :pos: :pos: :pos:
Леле па и ти, што ви е толку смешно ако некој живее в село? И ако ве интересира јас живам во град, и не правам разлика помеѓу оние што се од село и од град... крај краева сите сме луѓе.:pipi:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Леле па и ти, што ви е толку смешно ако некој живее в село? И ако ве интересира јас живам во град, и не правам разлика помеѓу оние што се од село и од град... крај краева сите сме луѓе.:pipi:
а бесплатен нет имаш?
 
Член од
18 јули 2010
Мислења
278
Поени од реакции
177
а бесплатен нет имаш?
Еден мој другар живее на село но има механизација,земја и хали за складирање вредни за почит или во превод стотици илјади евра. А бидејќи знам дека на тоа не завидувате иако тоа всушност носи профит ќе ти кажам дека меѓу другото има и нов мерцедес ц класа и вмв x5 стар две три години. Па смеј му се што нема интернет. :)
 
Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
Еден мој другар живее на село но има механизација,земја и хали за складирање вредни за почит или во превод стотици илјади евра. А бидејќи знам дека на тоа не завидувате иако тоа всушност носи профит ќе ти кажам дека меѓу другото има и нов мерцедес ц класа и вмв x5 стар две три години. Па смеј му се што нема интернет. :)
Може нема да те свати што сакаш да кажеш,потешко му оди на девојката....:toe:
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Леле па и ти, што ви е толку смешно ако некој живее в село? И ако ве интересира јас живам во град, и не правам разлика помеѓу оние што се од село и од град... крај краева сите сме луѓе.:pipi:
Сестро ова ти е чек дис аут подфорум. Не очекувај тука озбилни муабети :smir:

И да не забегуваме :eek:ftopic: ќе ве замолам :)
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Колку што знам, темава е за ретардирани facebook статуси, а не за исмевање на тој што живее на село.
Во овој случај вие сте најголемите сељовци и ретарди.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Еден мој другар живее на село но има механизација,земја и хали за складирање вредни за почит или во превод стотици илјади евра. А бидејќи знам дека на тоа не завидувате иако тоа всушност носи профит ќе ти кажам дека меѓу другото има и нов мерцедес ц класа и вмв x5 стар две три години. Па смеј му се што нема интернет. :)
а шо има врска парите ?

и како не ја свативте сите поентата, не беше исмевање што живее во село, туку што пеес пати во една реченица рече имаме бесплатен нет, имаме бесплатен, гага, еј бесплатно ни дава владата плаќа.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Marija Lazarevich
СЕ ШТО ПОСАКАВ НА ОВОЈ СВЕТ Е ДА БИДАМ МАЈКА ♥ И ТОА МИ СЕ ОСТВАРИ БРЕМЕНА СУМ ♥ :pos::pos::pos:

И има 26 слики
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom