Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.
M

M del Mar

Гостин
Од овакви безкичмењаци ми е срам оти сум женско :tapp: Поради вакви сите не прават глупи.
Sad but True како што вели наш друг металика

И стварно не ми е јасна целта на сета оваа патетика :raz:
Всушност и нема :icon_ques
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
"Ајде пак да ги збуниме машките на фб . ако си тажна напиши Лео,ако си лута напиши Тео,ако си среќна напиши Давид,ако си заљубена напиши Бојан,ако си расположена за шопинг напиши Марио,ако ти се љуби напиши Кристијан, разочарана од љубовта напиши Александар,ако ти фали некој напиши Марко... Прати го ова на сите девојки шоо се онлајн. Не го прекинувај ланецот."

My spies did their job. I love women. :helou:
:uvo::uvo::uvo:
Што имаат девојчињава(да не речам тинјџеркиве) во главата место мозок ..изгледа една огромна шуплина:kesa:
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Нее статус ама морав да го ставам
Tome

DENESKA E DENOT KOGA SV PETAR POCNAL DA ZBORUVA.TOJ POCNAL DA ZBORUVA NA TRI IPOL GODINI.AKO NE GO PRATIS NA 15 DUSI TI I TVOETO SEMEJSTOVO KE IMATE PROBLEM SO ZBORUVANJETO!!!
:uvo:
 

Dac!

Fraerot
Член од
9 април 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
Наместо 195 свртев на 193, и за да не испаднам глуп, ја запалив куќата :D :tv::pos2:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нит е статус нит е квиз, група е Ама битен момент е описот кој, талентираниот основач го пишал:

Клај Твојот Најубавото Сликаа.И ке Процентира ЛуЃето..Што Знаеш мОЖе Да Бидеш Нај Убавото Момче Во Ресен. Х)Х) :P:P
:pos:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
од “Топ 100..“ до “Топ 2125..“
:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom