Терористички напади во светот (напад во Лас Вегас, Невада, САД)

Член од
5 март 2018
Мислења
4.831
Поени од реакции
3.778
Ах, чекај да види @cholismo па да ти објасни дека поише терористи има помеѓу христијаните,а ти намерно постираш само од муслиманите
Те молам поштеди ме од тагнувања на вакви постови, и ти и соговорникот твој Берик.
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
5.223
Поени од реакции
10.545
Те молам поштеди ме од тагнувања на вакви постови, и ти и соговорникот твој Берик.
Не,јас пошто знам дека се тригернуваш на неправедни обвинувања кон муслиманите а си преоптеретена у темана за вирусов,реков да те тагнам да не ти промакне да видиш од презафатена што си
 
Член од
5 март 2018
Мислења
4.831
Поени од реакции
3.778
Не,јас пошто знам дека се тригернуваш на неправедни обвинувања кон муслиманите а си преоптеретена у темана за вирусов,реков да те тагнам да не ти промакне да видиш од презафатена што си
Дај сметка да ти пуштам 50 евра шо мислиш на мене
 
На врв Bottom