ТИФОМАНИЈА!

Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.389
Финале куп Тиквеш воска , напунете им ја устата на шиптариве.
Подршка за Тиквеш од мене се надевам ќе бидам во можност да сум на стадион и да ја гледам утакмицата.
@Partizanen banditen четнику што се палиш толку
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.066
Поени од реакции
5.966
Македонија и Лозари повторно горди?
Да не се скарате со браќата они со другите праеа кампања.
Прегледај го приврзокот 413385
Подмолно е да се исмеваш на навивачка група која е злоупотребена. Искористиле кадар и го клале на социјална мрежа...повели иста ситуација и со вас
received_1679205436162618.jpeg
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
630
Поени од реакции
1.148
Член од
20 декември 2023
Мислења
121
Поени од реакции
428
Македонија и Лозари повторно горди?
Да не се скарате со браќата они со другите праеа кампања.
Прегледај го приврзокот 413385
Не сте реални, ејјј :facepalm: :pos:

btw Око соколово имам, скопјанче си, пријатели што ти ги покажува во лајкови се тешки партиски ботови од кавадаречко. Сигурно не се знаете по партиска линија? :icon_lol:
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.506
Поени од реакции
7.168
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.547
Поени од реакции
69.462
А кој рече дека ќе се игра финалето во Скопје? :D
Озбилно, има некакво инфо кога и каде ќе се игра?
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.066
Поени од реакции
5.966
А кој рече дека ќе се игра финалето во Скопје? :D
Озбилно, има некакво инфо кога и каде ќе се игра?
Битола е на средина од Охрид и Кавадарци :)
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
191
Поени од реакции
501
Добро еве јас како комита , стварно не знам зашто вака провоцирате кога знаете каква е ситуацијата прво кај нас со иселени членови и колку допрва ке се иселат а тек па како е во другите градови , да не праиме муабет колку се оцрнети групиве по медиуми и колку ни е за нигде ситуацијата во државава, кармата е лоша работа дајте за бројка да не збориме
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.696
Поени од реакции
4.931
Битола е на средина од Охрид и Кавадарци :)
Таман нека ја промовират ффм трибината и вечерно финале да се игра Битола.
Треба да се игра кај вас,во Скопје нема да има публика и ефект како во БТ,ама ние само коментираме и посакуваме некој друг одличува.
Релација Нефи и ФФМ е супер така може он ќе бира на кој терен ќе се игра финалето.
 
Член од
5 ноември 2022
Мислења
41
Поени од реакции
242
Треба да се игра кај вас,во Скопје нема да има публика и ефект како во БТ,ама ние само коментираме и посакуваме некој друг одличува.
Релација Нефи и ФФМ е супер така може он ќе бира на кој терен ќе се игра финалето.
I jas istoto go mislam. Albanskata korelacija gazda na klub so federacija ke odberi teren i grad podoben za niv. Site znaeme deka vo Bitola Tikvesh ke bide kako domakin a toa na nefi i sejdini ne mu se dopagja
 

Kajgana Shop

На врв Bottom