ТВ Морис

E

elence*$

Гостин
:pos: :pos: :pos: закон тема....некој од работиве не ги знаев и умрев од смеење. закон е чоекон немат шо.иако сега малце се модернизира,требит да си бидит оној стариот,појак беше:pos2:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.358
Поени од реакции
25.053
:pos: :pos: :pos: закон тема....некој од работиве не ги знаев и умрев од смеење. закон е чоекон немат шо.иако сега малце се модернизира,требит да си бидит оној стариот,појак беше:pos2:
Па кога Морис дојде во сопственост на Амак СП, се модернизира чоекот. :pos2:
А иначе Фантом, заборај да ја кажиш таа дешавката ко рече типов на крајот од емисијата - Се извинувам поради тропањето, децата надвор играат фудбал.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Абе ептен се заинтересирав за овој човек, се пресмеав, како го опишувате :)
Децата надвор играат фудбал..лелееееееееее :) :) хахахаха
А кога муви му влегле..леле, леле, комедија бе!
Се смеам ко луд ме прашуваат:Зашто се смееш? Ја не знам да им одговорам :(
Да може да видам некое клипче ама не може :)
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
Абе види тв морис подобра е од мтв !!!!!!! ЏДЏДЏДЏДЏ имате видено на мтв шо давет во последно време ???? Ај овај од на морис ке ојт до кукузел ке зејт филмој и ќе пуштит нешто ова она ам оние на мтв некој серии од дедо ное СТУДИЈАНА му се циркузи платна обесени и светла од позади па глејте шо иаме !!!!!
 

Sprite

Bayern Fanatic
Член од
23 јули 2007
Мислења
447
Поени од реакции
36
Абе види тв морис подобра е од мтв !!!!!!! ЏДЏДЏДЏДЏ имате видено на мтв шо давет во последно време ???? Ај овај од на морис ке ојт до кукузел ке зејт филмој и ќе пуштит нешто ова она ам оние на мтв некој серии од дедо ное СТУДИЈАНА му се циркузи платна обесени и светла од позади па глејте шо иаме !!!!!
ne be greska si to porano:pos2: go davaja sea se poubaj

tuku da se vratime na temava

se so prajt doma mu prajt vo edna kuka onamu po planinine ednas dobiv na edna negova emisija karti za na kino i aj so taksi ke odam dzoa za pobrzo samo so me odnese do doma mu mi zede edno 120den i use tolku za vrakanje poskapo me fati odenjeto so taksi otkolku kartite i ko vlegov doma mu edno 50macki imase
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
мене ми теквит пред две-три години...демек вести и се расчитал чичково од некој весник..и чита...и чита..... и туку од позадина се слуша некое гласче- ТАТЕ...ТАТЕ...и се посилно и посилно..ТАТЕЕЕЕ БЕЕЕЕ.....ВЕСНИКОТ Е ЧЕРАШЕН!!!! и следуваше коментар-ПОЧИТУВАНИ ГЛЕДАЧИ,МОРАМЕ ДА ЈА ПРЕКИНЕМЕ ПРОГРАМАТА ПОРАДИ ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ. да умреш од смеење!!!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
мене ми теквит пред две-три години...демек вести и се расчитал чичково од некој весник..и чита...и чита..... и туку од позадина се слуша некое гласче- ТАТЕ...ТАТЕ...и се посилно и посилно..ТАТЕЕЕЕ БЕЕЕЕ.....ВЕСНИКОТ Е ЧЕРАШЕН!!!! и следуваше коментар-ПОЧИТУВАНИ ГЛЕДАЧИ,МОРАМЕ ДА ЈА ПРЕКИНЕМЕ ПРОГРАМАТА ПОРАДИ ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ. да умреш од смеење!!!

Аааааааааааааааа :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
А мислам дека правел интервју по селана, и го прашвит некое страче :
- Вие олуциве ги прајте од работа или хоби...?

- Не бре синко од лим ги пра.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
а има негде live stream на интернет или на сателитска да не ја даваат да видиме и ние што е тоа :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::tv::tv::tv::tv::tv::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
а сега најново,има една емисија демек музички желби исполнуваат...со водител во живо..и се така натаму...ама од пусто шо и на нив им е досадно-решија да избираат нова водителска фаца...и во мало финале едно детиште со уши ко радари на НАСА,а тој другиот со наочари диоптер-тегла...и водителов вика-а сега почитувани гледачи ке ви се претстави нашиот прв финалист...и се појавува типчево со ушите....длабоко,балерински се поклонува и вели-добровечер,кого имаме на линија,како се викате,од кај сте,и како сте вечерва?гледачот не знаеше шо побрзо да одговори..битно кажа-јаа сака да ги поздрава сите од мојно село шо се моментално в кафана и пија пиво-скопско големо!!! и ако мојт да ни ја пуштите од Сејо Калаш песнана Ала,Ала....
мислам...треба да се види за да се доживее комплетно,затоа ГЛЕДАЈТЕ ЗА ДА НЕ ВИ РАСКАЖУВААТ!!!(слоганот на телевизијава)
 

bavarec_oh

FCB Support
Член од
8 ноември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
1
Има комични ситуации на телевизијава, ама во последно време се посредени. Сега се знајт и кога почвет вестите...:). А порано вестите беа кога шо ке му текнеше.
ИмаТ и една водителка...не е се кошто беше...
А видов некој погоре праша за LiveStream...:):):):) Тие не знаат што е тоа, а не пак да имаат.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Има комични ситуации на телевизијава, ама во последно време се посредени. Сега се знајт и кога почвет вестите...:). А порано вестите беа кога шо ке му текнеше.
ИмаТ и една водителка...не е се кошто беше...
А видов некој погоре праша за LiveStream...:):):):) Тие не знаат што е тоа, а не пак да имаат.
Зафрканција беше друже не сум до толку глуп:helou:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Хеехе има бетер телевизии и од оваа
ТВЖ

мене ми теквит пред две-три години...демек вести и се расчитал чичково од некој весник..и чита...и чита..... и туку од позадина се слуша некое гласче- ТАТЕ...ТАТЕ...и се посилно и посилно..ТАТЕЕЕЕ БЕЕЕЕ.....ВЕСНИКОТ Е ЧЕРАШЕН!!!! и следуваше коментар-ПОЧИТУВАНИ ГЛЕДАЧИ,МОРАМЕ ДА ЈА ПРЕКИНЕМЕ ПРОГРАМАТА ПОРАДИ ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ. да умреш од смеење!!!
:pos2::pos2::pos2:

А мислам дека правел интервју по селана, и го прашвит некое страче :
- Вие олуциве ги прајте од работа или хоби...?

- Не бре синко од лим ги пра.
хехехе ле се пресмеав аман:3::pos2:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
На оваа тема дефинитивно се имам смеено најмногу! И тоа убедливо најмногу. Оваа ТВ Морис стварно е добра! Добра? Не бе се шалам, повеќе од добра е!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom