Супер коли низ Македонија

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
абе нема пари народот што вие на леб и сол се :))))

Ламборџини бело,порше карера сиво,мустанг црвен.. На овие ми текнува има доста коли.. На need for speed такви нема хаха
 
Член од
6 јуни 2011
Мислења
185
Поени од реакции
137
абе нема пари народот што вие на леб и сол се :))))

Ламборџини бело,порше карера сиво,мустанг црвен.. На овие ми текнува има доста коли.. На need for speed такви нема хаха
Sto lambo bese beloto???
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.046
Во Ново Село гледам едно ваквоНа Швајцарски табли е, ако го начекам паркирано, ќе го сликнам.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
961

Еве BMW M3 Competition Package ...
а за некој саат ке дојде уште едно видео ;)
 
Член од
21 април 2009
Мислења
139
Поени од реакции
16
Прегледај го приврзокот 32831
НЕ е супер кола но ретка појава е (y)
Ова е лимузината на Велчево меанче и ја возат само за свадби ја донесоа лани од германија беше црна и беше со три реда седишта и ја препраија да биде како лимузина го свртија средниот ред обратно и ги претапацираа седиштата со бела кожа ја префарбаа пред едно 4-5 месеци. Моторот е 220 ка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom