Студентски домови

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.736
Поени од реакции
5.419
болна тема ... барам да се тргне од дневен ред :pos: :pos: :pos:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ќе мора индексот, или доволно е само бројот од индексот? И меницава за жиранти ја има по сите трафики или мора негде посебно?
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.736
Поени од реакции
5.419
Боби[Мкд];3771612 напиша:
Ќе мора индексот, или доволно е само бројот од индексот? И меницава за жиранти ја има по сите трафики или мора негде посебно?
мора индексот :) како ќе им докажеш дека си студент на тој и тој факултет со бројот од индексот :) а за меница од 100-че можеш речиси секаде да најдеш по трафиките....
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
јас см у стив вајгодина, у старо-новата машка пред 2 год. реновирана зграда.
лани редовен посетител бех у гоце на петочните журки, сега ќе е пак исто, со струмичани да се гледам почесто, низ другите домови слабо просперират :)
 
M

Mario Gómez

Гостин
мора индексот :) како ќе им докажеш дека си студент на тој и тој факултет со бројот од индексот :) а за меница од 100-че можеш речиси секаде да најдеш по трафиките....
Е ќе ми го дадат индексот пред 15-ти? :O или мора дента кога почнуваме?
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Боби[Мкд];3771675 напиша:
Е ќе ми го дадат индексот пред 15-ти? :O или мора дента кога почнуваме?

Само им го покажуваш и толку, ти го враќаат одма
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Ме интересира дали и годинава ќе бидат истите бонови како и лани, поради тоа што не сум во студентски дом ама таму јадам.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
мора индексот :) како ќе им докажеш дека си студент на тој и тој факултет со бројот од индексот :) а за меница од 100-че можеш речиси секаде да најдеш по трафиките....
Не мора индекс! Јас веќе се вселив и не ми бараа индекс.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom