Студентски домови

Член од
4 август 2012
Мислења
158
Поени од реакции
57
Зошто нема резултати? Ај ако има поставете линк.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
кој те лажеше дека нема списоци. И кај СДСМ и кај ВМРО сум пишан.

Башка што 50 тина соби одат за советот на станари да си ги распредели.
Башка тоа што во Гоце ќе остават 100 места непополнети за да ги пополат со бруцоши.
Списоци има ама колку се искористија е прашање ;)
 
Член од
4 август 2012
Мислења
158
Поени од реакции
57
Значи можно е и да нема денес. Има да се изначекаме тогаш. Страната не ја отвара и тешко дека ќе ја отвори во поскоро време. Откако заврши конкурсот е блокирана.
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
17
Поени од реакции
3
Ако начека некој да му отвори, зачувај го .pdf фајлот, upload некаде и постави линк овде.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Или бекој што му е блиску некој дом, што е веќе у скопје нека иде цаљда ги залепиле до сеа

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
511
Поени од реакции
131
Ne mi ja otvara stranata smestuvanje.mon.gov.mk ,dali e toa samo kaj mene ili ima i nekoj drugi vakov problem?
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Ne mi ja otvara stranata smestuvanje.mon.gov.mk ,dali e toa samo kaj mene ili ima i nekoj drugi vakov problem?

Страната е затворена по завршувањето на конкурост, и ќе ја пуштат кога ќе ги има резултатите, така да во текот на денот или вечер касно ќе биде активна
 
Член од
19 декември 2011
Мислења
101
Поени од реакции
34
абе луѓе кажете кај се наоѓа министерство за образование, утре ми е последен ден за носење на документи пошто сум бруцош, ми треба пошто го заборавив кодот :(
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
абе луѓе кажете кај се наоѓа министерство за образование, утре ми е последен ден за носење на документи пошто сум бруцош, ми треба пошто го заборавив кодот :(
На гугл мапс го пишува близу рамстор, отвори ќе видиш... Инаку вака и јас не знам да ти кажам... Ќе одиш во близина на рамстор ќе прашаш некој, ќе ти каже...
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
абе луѓе кажете кај се наоѓа министерство за образование, утре ми е последен ден за носење на документи пошто сум бруцош, ми треба пошто го заборавив кодот :(
После европски факултет, после поштата десно високата зграда мислам дека најгорен кат беше, ако не се лажам тоа беше министерство за образование, знам таму носев некои документи за стипендија минатата година.
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Утре нов конкурс за сместување во студентските домови
Министерството за образование и наука утре ќе објави нов оглас за електронско аплицирање за сместување во студентските домови, зашто е откриено дека околу 45 отсто апликации во првото пријавување биле со неточни податоци и поради тоа одбиени
ИЗВОР
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Ова за тие што немаат аплицирано, или се одбиени, тие што се сигурни дека им е точно све нема потреба повторно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom