Стриптиз

Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
sea vaka!mene mi imaat igrano striptiz doma.bea tri muski ja sama a inace stvarta bese samo na kafe, drugarcinjava nema problem ako!e sea do striptiz dojde, bidejki se kladevme ja da molcam 5min a on akone molcam da mi igra. Ja od pusti inaet premolcav sekakvi provokacii jez da ke puknev i na kraj normalno si ja dobiv nagradata. Edno musko mi igrase striptiz i sto na kraj dogovorot bese da mu gi soblecam gakite so zubi.....
a mene tolku mi sece i op bidna so bidna.............i si se oblece
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
1)Не сум играл
2)Ако побара нема шаниси да земам да играм стриптиз
3)Ми нема играно стриптиз
4)Би сакал да ми игра ама какоф ефект би имало тоа везе немам засто не сум го искусил
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
сум играл , тоа и беше на една другарка поклон за роденден и супер испадна
Baby take up your clothes , real slow......
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Acid напиша:
Штознам, пред некои 4-5 месеци. Не ти текнува? :vozbud:
Не ми текнува ама како и да е не е лоша работа!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Не сум играла не ни ми играл!
Не би го направила тоа кога би го побарал од мене..туку кога спонтано на мене ќе ми дојде и онака сопрајссссссс!!!
мх мх мх интересно интересно!!:wink:
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
86
Поени од реакции
5
...

...pa da imam ednas pred zensakata i drugarkamu,ama morav posto na kladba izgubiv :tapp: ...ama najako bese so posle to mi se naluti zenskata posto se slekov cel pred drugarkamu :lud: :vozbud: ...a taja bese ubedena deka nema da mozam :pos2: :nesum: ...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
bone напиша:
...pa da imam ednas pred zensakata i drugarkamu,ama morav posto na kladba izgubiv :tapp: ...ama najako bese so posle to mi se naluti zenskata posto se slekov cel pred drugarkamu :lud: :vozbud: ...a taja bese ubedena deka nema da mozam :pos2: :nesum: ...
абе ме изнасмеа:vozbud:
па ти не си крив зашто ти се налутила...:vozbud:
дечко ми да игра стиптиз пред мене и другарка ми НЕМА ШАНСИ:nenene:
и го губи филингот!
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Епа вака,прво да споделам едно искуство со вас,вчера јас,заедно со сестрами и уште неколку девојки присуствувавме на машкиот стриптиз во Инсомниа,70% од девојките на кои што им играше неодоливо згодниот момак во скут,го гледаа ко да е птичји грип или сида или нешто многу страшно:icon_eek: ,додека останатите 30%(меѓу кои бев и јас):je: убаво се забављавме и квалитетно ги искористивме убавите мускулчиња на стриптизерот...е сега ме интересира:
1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
1. Не

2. Не, пошо сум тапа :pos: ќе треба прво да посетувам часеви па тек после може :) под услов да ме бидне :pos2:

3. :raz:.... не, не се палам на стриптиз, а и некако ми е многу геј машкиов

А како би се одразило врз мене доколку ми игра? - Со болки во стомакот од смеење :pos:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не сум играла, а и не би играла у никој случај.
Мушки стриптиз ама ич нејќам, макар и Аполон himself земе да ми се соблака уз музика.
Женски сакам да гледам. Јес да сум скроз стрејт, али чисто од естетски побуди ми е мерак на очи да гледам убаво женско кое игра.
Додека мушки кои го прават тоа ми делуваат некако геј и ми се поише смешни отколку као turn-on.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Хм...јас сум прилично срамежлива и тешко тоа дека би играла стриптиз пред партнерот.
Во принцип и не сакам воопшто стриптиз.
Некој ќе рече конзервативно размислувам на темава,ама тоа е...:toe:
 
Член од
25 март 2007
Мислења
204
Поени од реакции
14
1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
1. Ne
2. Da
3. daaaaaaa....... sakam paaaaakkkkkkk........
4. da, bi sakal... a za efektot zavisi od nea...:pipi:
 
Член од
15 февруари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Maski Striptis Bar

Epa luge za rodenden na edna drugarka sakame da ja odnese me vo maski striptis bar. Ali ne znaeme dali ima i ako ima kaj se naoga. Pa ako nekoj moze da kaze , za da mozeme da ja napravime zafrkancijata ... :D:D:D

Fala mnogu
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
кај нас незнам дали има стриптиз бар со жени а не па со мажи
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
a znaete dali ima kursevi? zoso rado bi idela
inache ne ne sum igrala a bi
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
сега ме интересира:
1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
Не. Да. Да, другар, пред цело друштво. До солзи се смеев. И не сакам никогаш повеќе да присуствувам на ништо слично. :icon_lol: T.e. имам завршено и у стриптиз бар на несакајќи. Си излегов после 5 минути. :icon_lol:
Не, фала. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom