Стриптиз

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
А бе јас сум тапа за такви суптилни потези. Елеганција треба таму за да испадне добро.:) Не сакам да се тресам како некој врач и место да ја напалам да ми се смее. :pos:

Инаку, не би ми сметало да ми изигра некоја, ама да знае како...одма ми текна на Џејми Ли Кертис во True lies.:pipi:
 
Д

Демијан

Гостин
Нека јела нека почне да игра и на заебанција и како сака,само да сум камен, ќе се кае...Шала шала...

Искрено би сакал да ми игра некоја стриптиз ама онака да знае да игра...а не сабма да почне да ми игра..

Ја да играм..ххахаха нема теорија за таква работа.Може она да игра ја да ја гледам и да лаам како куче у фебруари!
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.751
Поени од реакции
5.470
Епа вака,прво да споделам едно искуство со вас,вчера јас,заедно со сестрами и уште неколку девојки присуствувавме на машкиот стриптиз во Инсомниа,70% од девојките на кои што им играше неодоливо згодниот момак во скут,го гледаа ко да е птичји грип или сида или нешто многу страшно:icon_eek: ,додека останатите 30%(меѓу кои бев и јас):je: убаво се забављавме и квалитетно ги искористивме убавите мускулчиња на стриптизерот...е сега ме интересира:

1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
1. НЕ
2. МОЖЕБИ
3. ДA
4. НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ никогаш не би сакал девојката да ми игра стриптиз, не знам многу ми е "курвински" тоа и не ме пали воопшто.јас сум против СТРИПТИЗ :)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Пред две години у Лас Вегас коа бев влегов у еден стриптиз бар малку да одморам од коцката. Прекрасни стриптизерки имаше. Седев во првите редови, гледав ко теле, завивав ко волк и се палев ко млад мајмун! Не можев да одолеам на амазонката што правеше чуда на шипката. Дојде и се намести со цицките нејзини пред мојата напалена фаца. Јас веќе маѓепсан..ставив 100 долари внатре и ги зграпчив. Она се тргна...и ми рече Hey...Don't touch just watch Ok?.. И ја се накурчив. Она мене донт тач џаст вааач? Викам е сеа го јадела. И давам шмек толку добар шо откако го осети она шмекот занесено почна да прави секси движења на бината и да ги тресе цицките ко луда. Јас и намигнав уше еднаш и она се фрли наkаj мене и сакаше да ме фати за меѓуножјето. Ама...ако играме да играме :) И викам бејб..don't touch just shmek!.. Она мене топло ладно!...ме праша кои сум јас и како да ме најде...и реков Im the Shmeker the Great of Macedonia!...you can find me there...Macedonia!
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
pa bi igral pred partnerkata,zasto da ne...bas bi bilo interesno + iam visok imaginacija :vozbud::vozbud::vozbud:

веруј ми,нема да имаш време да се напалиш од премногу смеење:pos:
inace ova za smeenjeto stvarno ne go cenam i mislam deka ne bi bilo Ok.kao prvo poveketo maski im treba vreme da se odlucat za takov cekor pa podolgo vreme sobiraat hrabrost i aj eden den edvaj ke se odlucat na takov cekor i davaat se od sebe i za vozvrat da im se aznasmeete u faca...e bravo be stvarno dobra poddrska:nenene:....stvarno e bezobziren gest od zenska strana...nekoi mozat da si nabiat kompleksi pa nikad da ne se opustat zaradi "zasramuvackoto" iskustvo so go imale.i zasto e celo ova? zatoa so nekoja ne mozela da se vozdrzi od smeenje i ne znaela da ceni necii trud i hrabrost.nekoi imaat problemi so samodoverbata...i uste da im se desi takvo nesto i...
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
многу сакам партнерот да ми игра стриптиз што знам ми изгледа интересно а досега не сум играла на никој
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
Ми играле и сум играл, а на женски стриптиз не сум бил. :wink:
а на машки? јас сум бил на женски стриптиз ама знаев дека ќе има танчерка а не стриптизета, а два пати нмамерно одам на машки и си поминувам закон, еден куп жени и + тоа напалени...мераци...
инаку за прашањата
1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
да само на една бивша

3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
да, Joe Kocker - You can leave your hat on -лудо и незаборавно

стриптизот е добра предигра, особено кога се има малце фантазија, знаете кој филм... типот врзан типката игра околу него го пипа ама не почиња со работа....уф се наежив...ми текнаа некои работи....одам ја до веце:salut:
 
Член од
20 декември 2015
Мислења
122
Поени од реакции
40
ne sum probala da igram striptiz,mislam deka ne me biva a maz da mi igra striptiz ke se puknam od smeenje
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
843
Поени од реакции
302
кај нас има машки стриптиз?
али викам баш онака до гола кожа?
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
5
Поени од реакции
2
Ja imam igrano amaterski striptiz nekolku pati na kamera ... Prijatno iskustvo :jeeee::jeeee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom