Стриптиз

С

Сатори

Гостин
~*~

1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
Ако сакам да ми биде забавно и претежно поради фактот дека си го сакам телото и не се срамам од него, би му играла стриптиз и без да ми побара.:vozbud:
Секако дека не би ни одбила некој да се одлучи да се соблече за мене, тоа ќе биде добра стимулација за покасно. :pipi:


Додека за стриптиз по барови, бев, видов, ми се допадна!
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Не сум играла ама би играла и без да го побара тоа.Не играл ни он за мене иако многу луди работи има направено за мене(аххх).Али би ми се допаднало зашто не.
 
B

black angel

Гостин
Ако сакам да ми биде забавно и претежно поради фактот дека си го сакам телото и не се срамам од него, би му играла стриптиз и без да ми побара.:vozbud:
Секако дека не би ни одбила некој да се одлучи да се соблече за мене, тоа ќе биде добра стимулација за покасно. :pipi:
nenormalno se soglasuvam so tebe zs da se sramam od moeto telo toa si e moe i go obozavam!a striptizot mi e omilena stvar:pipi:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Немам играно стриптиз, а не дека би имала нешто против - обично типците со кои сум се палат и кога си денсам најнормално во кафич, а немам ништо против своето тело, така што...:)
Ми имаат мене играно стриптиз, од др страна...;)
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
Не ми се случило до сега да играм

ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
Зошто да не?! Се` за двострано задоволство

дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
Само за мене не, но присуствував на една журка каде што имаше стриптизер и истото се случи како што наведе Мери Џејн. Речиси сите се разбегаа на сите страни, пола дискотека се испразни, како да ќе бара и од нив да се соблечат.

и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
Не сум помислила до сега на вакво нешто. Не знам, можеби ќе му се прснам од смеење и претпоставувам дека со тоа ќе го налутам :toe:
Така да, ефектот ќе биде караница:uvo:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Не сум играла, би играла, не ми играле, сакам да ми играат.
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
75
Поени од реакции
0
нешто исто како Д годес...
на сум играла а би сакала да научам ... стриптиз шипка ми е фетиш
:pipi: :salut:
 

Станоја

The Patriot
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.322
Поени од реакции
29
Strogo koga ke sum pijan odma stanuvam i igram so striptizerkata:pos2:

P.S.ne mi se slucilo ednas,poveke pati.
 
M

MIL

Гостин
...bara ne bara jas sakam da i igram striptiz na devojka mi da i ja vidam slatkata nasmevka znam deka ke i skoka srcenceto kako na zajace od vozbuda ke ja stopam sakam da gleda a da ne dopira samo da uziva gledavjki go moeto telo bebence te sakam
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Nemam igrano striptiz na partnerot i ne bi igraela, ednostavno ne me biva za takva rabota. Nikoj nikogas nema igraeno striptiz samo za mene, se ima sluceno da otidam u diskoteka koga ima maski striptiz ama nekoj samo za mene da igrae striptiz toa uste go nemam dozieveno. Ne bi barala od partnerot da igra striptiz za mene, toa ne mi prai film, a i da baram znam deka nema da igra, ne e takov tip.
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Би сакал некоја згодна риба да ми игра стриптиз. А доколку јас би играл стриптиз дури и слеп човек ќе се насмее:kesa: а и многу ме возбудува стриптизот:toe:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Исто како Годес:).
Не сум играла ама сакам да му играм на партнерот:).
Не ми играле ама сакам да ми играат хаха:).
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
1.дали вие сте играле стриптиз пред својот партнер?
2.ако не,дали би го направиле тоа доколку он/она го побара тоа од вас?
3.дали некогаш некој/некоја има играно стриптиз за вас?
4.и дали би сакале вие партнерот/партнерката да стрипува за вас?односно какво ефект би имало тоа врз вас?:icon_lol:
1. Да, постојано кога сме имале прилика.
2. Првиот пат сам сум иницијатор.
3. Да.
4. Сакам.

- Е сеа за дополната, стварно е тешко да се одговори, стриптиз, пример со облека каква што сакам јас.... покрети уф.. па да, највеќе ме пали да и кажувам што точно ме пали(бар првиот пат да)... ефектот е огромен, и се познава и е приметлив, од ефектот нема бегање:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Сум играла онака на заебанција, сум се глупирала, мада со ова муживе напалени ништо не е заебанција, све е стимулација :icon_lol:
А маж не ми играл мене, а искрено не ме ни пали, шо знам, геј ми е малце. :)
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Мореееее една да ми заигра сеа :je: поштуем оваа работа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom