(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Момците се во Русија веќе. Само незнам точно дали од денеска или од вчера се таму. Така да ќе се навикнат.
Од денеска се таму.
Еве линк

САФ веќе си го знаел тимот што ќе го пушти да игра... Само за измените се двоумел. Стариот лисец ќе го реши натпреварот.
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Од денеска се таму.
Еве линк

САФ веќе си го знаел тимот што ќе го пушти да игра... Само за измените се двоумел. Стариот лисец ќе го реши натпреварот.
Да да баш вчера гледав на тв САФ даваше интервју и мислам дека рече знае со кој ќе почне али со измените е нешто проблем мислам така рече :S

Дека и некој од измените сакале да играат ова она... Не сум сигурен како рече..
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Да да баш вчера гледав на тв САФ даваше интервју и мислам дека рече знае со кој ќе почне али со измените е нешто проблем мислам така рече :S

Дека и некој од измените сакале да играат ова она... Не сум сигурен како рече..
Тешко ќе му било да ги одреди измените, бидејќи не било лесно да им каже на фудбалерите (на оние што нема ниту да се во измените) дека ќе бидат изоставени на ваков натпревар... На слатки маки е.
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Богами тешко него, али ќе смисли бе нешо он манга е :)))
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
И мене ми е жал за тие што нема ни да се на клупа, многу фудбалери конкурираат за првиот тим, а и за клупата. Ќе им биде тешко, да.
 
Член од
16 мај 2008
Мислења
55
Поени од реакции
0
Ќе биде многу јака утакмица, а Манчестер ќе треба да бара место за пехарот,веќе нема место кај да ги ставаат :vozbud:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
kakva katastrofa ej, na istiot den mi se pogagja na matura da idam kaj mnogu dobar drugar :)
ke gleam snimka izglea :)
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
sto e do mene ke si zemam od doma tv ako nema :)
ama epten e protiv fudbal, i ke se naluti na negova matura da gledam utakmica :D:D:D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Леле, леле уште 2 дена, не можам да издржам веќе, не. Да знаете само како се чувствувам...
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
kakva katastrofa ej, na istiot den mi se pogagja na matura da idam kaj mnogu dobar drugar :)
ke gleam snimka izglea :)
Ти си на другар, а јас сум на моја матурска :)

Ќе гледам во хотелот, белки ќе се најде некој телевизот таму...
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
i od doma trebit da odet na matura ama ja ne im odam.iam popametna rabota.da go gleam Man U.:)ajde da im cestitam Matura na site fanovi na Man U koj slavat godinava Matura i bidete sigurni deka ke go dobiete najubaviot poklon kako sto go dobi Chombe na mecot so Barca.a toa e eden najdragocen pehar:)
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Ајде пак читате од македонски медиуми. Сум ги приметил дека македонскиве медиуми за да имаат поголема читаност малце ги превртуваат работите и не ги преведуваат реално. Вистината е дека Барса навистина го има за цел Пике и решени се да пратат понуда но друга причина е дали Манчестер ќе се согласи на тоа. И на Реал е цел Роналдо па Манчестер не го дава. И кога сме кај Роналдо некој омекнал во своите цели
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom