(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
Што мајка бараат сини тука?
Ова е фан клуб Манчестер ако ја погодив добро темата и тука ние дискутираме во врска со состојбата на клубот, а и не гледам дека некој црвен од тука ви се меша кај вас.
Ајде идете си во Арсенал фан клуб, барем црнци со црнци ќе си бидете, башка од Лондон две екипи.
Наместо да реплицираат тука некои покултурни фанови на Челзи, овие најпаметни дошле и пцујат, мислиш Лампард/Тери ќе дојде и фала ќе им каже.
Детски болести.
Јас само постирав што рекол Роналдо за Скај, и еден фан на Манчестер (видете поназад кој) почна да ме прашува за Скај и за момчето на аватар шо ми е. Јас најкултурно одговорив, и се разви најкултурна дискусија. Е сеа, еден фан на Челзи влета во дискусијата, мислејќи дека се расправаме. То е негова грешка, иако после и ви се извини.

За разлика од миоте пишувања, во цитираниов пост забележувам непочитување на правилата: (гледам „забрана“ за пишување) секој кој има да каже нешто конструктивно за темата, може да пише (како ја шо пишав за изјавата за Роналдо), и уште нешто полошо, гледам расизам.

Поздрав до фановите на Манчестер Јунајтед.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Да али тој сака да игра, а не да ја грее клупата. Како и да е ќе почекаме и ќе видиме што ке се случи до Петок. Инаку според сите медиуми тој е веќе со едната нога на Камп Ноу.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Mislam deka e mnogu greska poteg sto go prodadoa Pique...Momceto za 1 godina najmnogu ke bese segasniot Vidic,fizicki e mnogu silen,dobar na glava...Ama toa e ocigledno saka da igra...:toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.230
Да али тој сака да игра, а не да ја грее клупата. Како и да е ќе почекаме и ќе видиме што ке се случи до Петок. Инаку според сите медиуми тој е веќе со едната нога на Камп Ноу.
Да, ама со останатите делови на телото е во Манчестер, така да 90% останува :)


Mislam deka e mnogu greska poteg sto go prodadoa Pique...Momceto za 1 godina najmnogu ke bese segasniot Vidic,fizicki e mnogu silen,dobar na glava...Ama toa e ocigledno saka da igra...
И ти па, не е продаден...
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Лани така го продадоа Роси и детето сега растур прави во Виљареал. Млади и талентирани не треба да се продаваат...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Епа не треба да се продава иднината, евентуално на позајмица да се дава, ама тоа е.

Стварно у 20:45 ќе е почетокот?
 

gavolce

--gavolllllll--
Член од
23 јануари 2008
Мислења
64
Поени од реакции
0
abe ke izumrat za spienje toa vreme..........hahahahahahaha
do 1 saat posle polnok ke igraaat po rusko vreme.............hahahaha
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
eve koj stignaa vo moskva:Travelling squad
(Goalkeepers) Van der Sar, Kuszczak, Heaton (Defenders) Ferdinand, Vidic, Evra, Brown, Neville, O'Shea, Silvestre, Pique (Midfielders) Scholes, Carrick, Giggs, Hargreaves, Anderson, Fletcher, Park, Nani (Forwards) Ronaldo, Rooney, Tevez, Saha, Welbeck.
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
i vidic na ovoj stadion ima igrano 2 godini. :helou:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ха ха стварно ќе спијат.Замислете го ван дер Сар се потпрел на статива и хрчи:pos2:А, Пике се надевам нема да го продадат многу надежен играч е.Исто и со Роси, лудило играч, а го дадоа.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Момците се во Русија веќе. Само незнам точно дали од денеска или од вчера се таму. Така да ќе се навикнат.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Момците се во Русија веќе. Само незнам точно дали од денеска или од вчера се таму. Така да ќе се навикнат.
Abe sto se sekirate?Nie ke ja osvoime ligata na sampionite,Chelsea nema tim koj moze da se nosi so Untied,Chelsea nema menager koj mzoe da se nosi so Fergi...Ke izmisli starito nesto,ne grizete se:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom