(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 мај 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
koj kur ste me banirale od forumov 10 dena??????????? A??????????

ne znaev kaj da go napisam, i eve ovde go pisuvam.

od [runBABYrun]
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Не знаев дека е наш фан,мислев дека сака да пика раце каде не им е место.Инаку да,ми се јави Руни :))))))))))))))))))))))))))))
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Друштво одам јас,на слава сум.Се пишиме деновиве.Поздрав.GLORY GLORY MAN UNITED
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
koj kur ste me banirale od forumov 10 dena??????????? A??????????

ne znaev kaj da go napisam, i eve ovde go pisuvam.

od [runBABYrun]
Бидејќи си регистрирал нов јузер додека стариот ти бил на бан, двата јузери ти одат на перманентен.
Правило - ако едниот ти е на бан, ќе си почекаш да помине банот. Во спротивно, двата одат на перманент.

Кој кур бе...

Се извинувам што ви упаднав на темава.
Можете да си продолжите.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
[Eдитирано од Fortune: без непотребни коментари, држете се до темата.]

Он топик: Боље што испаднавме од Карлинг Купот, сега малце да здивнеме, додека овие имаат мечеви во купот :)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Мило ми е што администраторите си ја гледаат работата:salut:
Иначе Ферги има таков став спрема Карлинг Купот, и да одевме понатаму ќе го играше пак тој состав (младинците). Ај сеа нека се изморат малку овие Арсенал, Челзи и Ливерпул, бидејќи Премиер Лигата влегува во период кој што делумно го решава шампионот, а ние ќе играме со одморени сили.:smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Mlad_man а ако сакаш може да дискутираме за Ман Ју. колку ми ти душа сака.Не знам за кого ти навиваш ама не си не разбрал.А добро знам што има изјавено Руни,и мене ми го кажа истото.
Меѓусебен разговор не е баш за на оваа тема тоа можеш само на МСН ама овде малку ме вреѓаш. Не знам колкав си и колку знеш за Манчестер ам поради тоа што си нов може да ти потврдат тебе едни од најпопалените ЃАВОЛИ на форумов како што е Red deviL Apokalipto Limp Bizkit Don Jelatimus и други ќе ти кажзт за кој тим навивам и колкав фан за Манчестер сум. Уште од мојата 5та година навивам за Манчестер Јунајтед и има да навивам до таа година до кога ќе живеам да даде господ да се уште многу инаку.

А и уште едно да кажам на вакви меѓусебни разговори и прашања друг пат ќе ги правите на мсн тоа ме вклучува и мене ама ја пишав за поновите членови што се да не го тупите многу ти за кој си и што си тука да пишуваме стриктно за манчестер ај ве молам. Ова можеби и некои од модераторите ќе ви го кажат ама ај ако не им текне ја да ве известам дека забрането е


EDIT: Едно прашање до FORTUNE ај ако може да забраните овие прашања затоа зошто некој член е баниран да ги забраните зошто овде сакаме да коментираме за Манчестер, а не за не за други прашања. Однапред да кажам благодарам и поздрав
 

DeViL-BoY

GlorY GlorY United
Член од
27 септември 2007
Мислења
282
Поени од реакции
0
Мило ми е што администраторите си ја гледаат работата:salut:
Иначе Ферги има таков став спрема Карлинг Купот, и да одевме понатаму ќе го играше пак тој состав (младинците). Ај сеа нека се изморат малку овие Арсенал, Челзи и Ливерпул, бидејќи Премиер Лигата влегува во период кој што делумно го решава шампионот, а ние ќе играме со одморени сили.:smir:
Добро размислуваш и јас би играл така хехе
Инаку Карлинг куп е куп на лузери тоа Го знаеме одамна... Јунајтед го играше една сезона... беше Шампион и беше шампион бидејки заостануваше зад Челзи па прилично голем број бодови...9 мислам беше аут од ЛШ и затоа... па така и Арсенал и Челзи си ја знаат иднината дека немат фајда од друго па ај ке играме во Карлинг хехе :D Поздрав момци
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.707
Поени од реакции
9.396
pa koga Man U ne im ostava da ja osvojat titulata vo Premierligata,so ke im ostane na celzi i na arsenal da osvojat sezonava.ama aj to za dzabe se borat koga na kraj kupot ke go zeme nekoj drug tim na pr. everton,totenham ili blackburn koj go maci na arsenal vo momentov,taka da sakam da kazam za dzabe ce gi macat igracite vo ovoj zgusnat kalendar za najslabiot kup vo anglija t.e ovaj kup kako najslabo rangiran mesto po nego da odat poslabive ekipi po nego trcet arsenal i celzi.HEHEHE
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom