(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Aj da ni e cestito pobedata mnoguu dobro igravme. Bravo Tevez.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Таман све идеше според планот и Арсенал го расипа :predavaat:
Ах, бе Миланез`, увек грешиш во постовите! :)
Ништо не расипа Арсенал уште боље за нас, Челзи е аут, сега уште Арсенал останува, 1 бод предност е ептен малце!
 
Д

Демијан

Гостин
Најдобар тим моментално у Англија! Добра партија пред се(мн ми се свиѓаше како изигра Андерсон)а за Роналдо мислам дека оваа му беше една од полошите партии оваа сезона,ама мн добро беше чуван!!У секој случај мислам дека ќе ја одбраните титулата оваа година!!Со среќа!!
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
a be 1 poen koga togas ce go stigneme.dobro e sto liverpul i celzi sega se mnogu zad nas ama sepak mi e krivo zasto arsenal pobedi zasto drugo ce bese ako bese nereseno ili da izgubese.no sepak toa e toa
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Ах, бе Миланез`, увек грешиш во постовите! :)
Ништо не расипа Арсенал уште боље за нас, Челзи е аут, сега уште Арсенал останува, 1 бод предност е ептен малце!
Да изиграше Арсенал нерешено или да изгубеше немаше да биде подобро или вие се радувате што победи :nesvest:
 
Д

Демијан

Гостин
А вака вие како големи навивачи на Манчестер кој ви е омилен играч од тој тим! мн ме интересира пошто сум прашувал и све различни мислења!!
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
a be ne go razbravte so misli red devil . vika podobro za nas sto celzi i liverpl sega se mnogu zad nas a nek dek se radva deka arsenal pobedi.sekako mnogu podobro ce bese arsenal da izgubi ama sega ne e taka
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Го разбрав бе дека сака да каже подобро е сеа што далеку се Ливерпул и Челзи сеа уште Арсенал да се стигне и Шампион :)
Ама поубаво да кикснеше Арсенал сега според мене ...
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
a be ne e uste gotovo arsenal prvo trebit da dojt na old traford,pa pred da dojt na old traford ke kixne minimum 3-4 pati taka da ne se plasite godimava sigurno sme sampioni!!!!!!!!!!!!!!!:salut:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Sto ke kazete za denesniot natprevar protil LIVEPOOL !!! :salut:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom