(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

drag43_sexy

вауууУ!
Член од
3 октомври 2007
Мислења
1.349
Поени од реакции
2
Абе што се замараш глеаш дека луѓето зимаат едни средства како крек и слично па сега се хај и им се причинува нив. Остај ги бе ние после кога ќе завршат мечовите во недела ќе пишуваме.
Е со овие резултати се слагам али со оние на илусионер :nenene::uvo: абе вазно највише навијачи на кајгана се за Манчестер :helou:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
a be bas me interesira kakva ce im bide facata na benitez i na gerard ko ce zavrsi mecot.zasto gledam na net mnogu se silat ke ne pobedele so mnogu razlika.bas me interesira negovata reakci moj tip za utre
liverpool-man utd 0-1
arsenal-chelsea 1-2
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе баш пред наколку месеци даваа статистики на официјалните страници на клубовите за тоа кој тим колку навивачи има и знам први беа манчестер со не знам колку милиони втори не знам како ама беа бенфика трети реал четврти барса, а за арсенал челзи и ливерпул негде беа еден позади друг сите од 9 место до 12то убао баш за тоа се сеќавам дека ду*чев едни другари за тоа на кое место се тие 3 клуба
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Абе баш пред наколку месеци даваа статистики на официјалните страници на клубовите за тоа кој тим колку навивачи има и знам први беа манчестер со не знам колку милиони втори не знам како ама беа бенфика трети реал четврти барса, а за арсенал челзи и ливерпул негде беа еден позади друг сите од 9 место до 12то убао баш за тоа се сеќавам дека ду*чев едни другари за тоа на кое место се тие 3 клуба
И web страната на Ман Јунајтед беше прогласена за најдобра страна на фудбалски клуб во светот:salut:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Леле Манчестер спасува гз .... мислим Ван Дер Сар излетува

п.с. После вакви приоуштени шанси , Манчестер би требало да ги казни :kloca:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
ЗНАЕВ ЈЕСССССС..... ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ ТЕВЕЗ ... ама им го тури :hehe:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
TOOOOOOOOOOOOOOOOOO TEVEZ!!!!!!!!!
:)
samo neka ostane vaka... DZVEROVI :)
posle arsenal X da izigra.. meraci :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.511
Кај е сега Торес :dudlaj:

Сега молитесе Арсенал да изгуби :predavaat:


пс. ЧЕСТИТО ПОБЕДА
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom