Среќен роденден Red John

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669
Мислев годинава да не ти отварам тема, да ја препуштам на останативе членови со кој се дружиш ама после ми текна дека си небитен.
Среќен роденден you old piece of shit.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
3.794
Поени од реакции
15.266
Кои сте вие небитни?
Не ве знам
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.391
Поени од реакции
31.683
Среќен роденден Бетмен, да си жив и здрав.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.105
Поени од реакции
7.361
Среќен роденден бата Ред Џон.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
И ја коа славам роденден сум небитен пошто сите замараат за рожденството Христово.. Не дека у другите денови сум битен ама тоа е веќе друга тема на разговор.

Среќен роденден тенки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom