Среќен роденден Crazy in Love!

Статус
Затворена за нови мислења.

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.096
Ја отворам темава порано 35 минути ради шо некој шалабајзер после ќе ја отвореше за да добијат зеленко или ватевр.
И не ми е гајле, и онака јас си планирав мх мх :)

Среќен роденден Марија, да ти ги посакам сите наредни 365 дена да ти бидат среќни и исполнети.
Ти посакувам пред се добро здравје, успех во тоа што студираш, среќа во бизнисот. Нека животот ти биде исполнет со љубов пред се.
Морам да те предупредам дека и понатака треба да продолжиш да пишуваш прекрасни постови како и до сега, и твојата незаситеност да не премине во заситеност.


Незнаев каква слика да ставам да го красит овај пост и зато си дозволив моја креација.


Среќен роденден (^)(^)(^)
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.966
Поени од реакции
12.496
Среќен роденден, сите желби нека ти се исполнат, многу среќа, здравје и љубов. Остани таква каква што си.:smir:
( се надевам на скоро запознавање :pipi:)
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Среќен роденден и се најубаво. :smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Среќен роденден Марија и се најубаво. :smir:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Среќен роденден!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Марија не е веќе тинејџерка. Не не` дружи :(.

Среќен роденден Мацо, сите желби да ти се исполнат, да си жива и здрава, да си завршиш факултет со време, ти посакувам многу дожд во оваа 20та година, да си го најдеш својот Ромео и да даде Господ да те изгласаме за претседател во некое подобро време.

Ај па планирај деновиве едно кафе да се видиме пред да ми почне dead end периодот :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Среќен Роденден сите желби нека ти се исполнат и се најубаво во животот.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Ајде Мацо драга и јас вака пред време. Најнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнај (ова нај со копи пејст го правев) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН... Сите желби да ми ти станат реалност и ред други работи кои си ги сакаш на тацничка да ти се сервираат сами:) You know what I mean:)
И што друго да кажам освен уште еднаш ВЕРИ ХЕПИ БРДЕЈ:):smir::smir::smir:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Срекен роденден :smir:
 
С

Сатори

Гостин
Маченце, нека ти е среќен роденденот и се најубаво, сите желби да ти се исполнат, повеќе среќа во љубовта и да не бидеш толку срамежливо.:back:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Неа сакам посебно да и го честитам роденденот и да и посакам да пишува уште многу прекрасни постови :smir:


П.С. Џимеј може и мене да ми направиш една ваква креација:pos: кај ти истекна ова секоја чест :pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Среќен роденден :smir:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
:vozbud: Oo Маца Среќен роденден се најубаво здравје пред се потоа успех на факултет,пари,љубов и се останато :pipi:
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Среќен роденден и сè најубо!:smir:
Еве ти и една скромна чоколадна торта...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom