Среќен роденден Красулка!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Среќен роденден и се најубаво во животот !
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.822
Поени од реакции
10.974
Среќен Роденден и се најдобро ;)
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
Држ една најгоооооооооооолема кајганска честитка за среќен роденден :pipi:



( второво е торта да си знаеш)

Е сега, ја ти посакувам да ти се исполнат незамисливо убави работи (џабе мислиш не можеш да си ги замислиш, тоа е.) И стварно би сакала да бидеш задоволна и задоволена во секој поглед :back:
Што е до задачите и обврските кои неминовно ти следат мора да ги завршиш следниве: да пиеш кафе со мене, Мими и Алек на обала во Солун, (по можност најскапото од Старбакс, накнадно ќе се договориме кој ќе части), еден цел ден заедно (се имам испланирано ич да не се секираш), и барем уште 5 пати да дојдеш со мене во Маракана (знам дека ти се бендисува, и по можност без брусалици овој пат:kesa:), да се тепаме дали јас тебе или ти мене или ние Мими да ја возиме со кола ( уште сега знам дека ти ќе возиш поубава кола имаш од мене) и ова лето да не ми дојдеш во дуплексот во Охрид на пола саат пред заминување и да збориме со 300 на саат за да си докажеме ( туку да се сончаме заедно на плажа барем 10 пати и ја да се срамам пошо изгледам огромно до тебе)
Епа тоа е тоа, тоа се бара, ајт сега трк да планираш се за утре :vozbud:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Среќен роденден!
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Среќен роденден и се што посакуваш да ти се исполни :back:

 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Точно е 06:15. Шејм он ју, цела ноќ се мачеле со тебе :)

Него, не знам зашто подвлечени ми се буквите, али мање-више битно тоа, битното е што тебе ти е роденден, нели? Епа, пошто веќе ти посакаа се што може да ти се посака, јас само да повторам, значи: многу среќа, успех, љубов, смеење, положени испити по чат-пат некој колоквиум, помалце злобни погледи :icon_lol: , помалце кладби со мене и... и... и... тоа бе, другото замисли си го самата :smir:

За малце ќе заборавев, фала за црвената репутација од прееска, ит минс а лот ту ми :)

(знам дека некој го постави ова погоре, али морам и јас)

Глеаш дека не се зезам, и не сум ироничен/циничен, а а а а а? :)

И да, сега видов дека уствари не е 6 и 15, туку 15 за 6. Стјупид ми... (занемари го она погоре точно е 6:15, тогаш требаше да биде ова испратено, али кога видов дека скроз сум утнал, немаше смисла да чекам уште)
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.335
Поени од реакции
28.193
Срејчен роденден, голема да раснеш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom