Среќен роденден Красулка!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Inflation is when you pay fifteen dollars for the ten-dollar haircut you used to get for five dollars when you had hair.:pipi:

Economists are pessimists: they've predicted 8 of the last 3 depressions:pipi:

Мила,
Сите убавини на овој свет може да бидат твои, ако само посакаш да ги зграпчиш. Ти ја испраќам сета можна љубов и позитивна енергија и ти давам најголем балон во кој може да си ги сместиш сите негативни искуства и да ги пуштиш засекогаш во неповрат.

Ти си моја најубава другарка, со која без проблем ме пуштаат во дискотеки. Многу те сакам! И имаш убави очи, ептен. Немој да се плашиш од кучиња, те молам. И они се луѓе. Овој ден е совршен, за да ја подотвориш вратата кон необичната и среќна иднина, исполнета со незаборавни и смешни моменти со мене. И со Кате. И со Андреј. И со мојата мачка Марко.

Се сеќаваш кога си ја бутна главата во учебникот, тогаш, кога бевме петто одделение? Епа можеш ли да поверуваш дека денес на тоа гледаме со смеа, а тогаш, колку изгледаше страшно... Така согледувам колку ми значиш - кога ќе видам како болните работи со тебе стануваат смешни.

Ти посакувам богата, разновидна и возбудлива година, ти мало секси створење! Те сакам!

Твоја
Мими

The party may begin! :3:

birthday-103.jpg
2549-friends-birthday.jpg
37486_1390874128139_1120694581_30999025_195385_n.jpg
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Драга колешке хе-хе-хепи бртдеј! :back:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Среќен Роденден :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Филмаџике...

Знаеш... не ме бива да четитам но ќе се обидам некако...
Затоа што си една од личностите кои ги ценам, и...

...А бе знаеш ти увек си била у позитивен дух. Шо друго да кажам освен да останеш таква. Засекогаш.
Све ќе мине, све ќе пројде само ти посакувам да останеш среќна во сето она што го правиш и да уживаш во многуте моменти што следат.

Среќен роденден Красулке!
П.С. Знам дека ти е утре...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Среќен роденден Красултеја и се најлепше жеље што јас може да ти посакам.



Џабе што ти е роденден јас пак те замарам со тоа шо дужиш 2 години. :)
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Остаре, а? Така си е, поминува времето, али од економски аспект гледано, ти посакувам раст на инвестициите во твоето окружување, дефлација на пазарот, претерана хипер и галопирачка инфлација, раст во среќата и во љубовта. Среќен роденден :)
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Среќен роденден мила!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom