Среќен роденден ВикторГГ

Статус
Затворена за нови мислења.

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Ај среќен роденден :)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Јоу јоу мистер дибл дабл Џи....ти славиш роденден, многу годинки:) да си ми најжив и најздрав, да ти порасне до Ѓорче.

:pipi:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Наместо да дува свеќи со блиските, пеДеров ужива далеку од нас, во прекрасни и романтични глетки. Да бев на негово место, би играла исто така, шо се бунам ... сигурно ќе му биде ова роденден кој ќе го памети!:vozbud:
Е па Викторе, среќен нека ти е и уште мнооооогу години да ти честитам! Среќна сум што те имам во мојот живот, дека навистина си ретко добра, позитивна и прекрасна личност.
Ќе ти посакам тоа што сигурно ќе ти се случи ... да имаш се` што ќе посакаш! А ќе имаш, дека заслужуваш.
Другите честитки ќе ти ги кажам уз пијачка, дека роденденов вака така онака или како и да е, ќе го славиш со мене, в ред?:baeh:
Ај сега да ти пишам смс, да те испаничам и да ти го нарушам мирот од убајни!:back:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ајде среќен роденден и да ни останеш убав и паметен.:)
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Среќен роденден, голем да растеш и да си жив и здрав.
 
D

DeviL_32`

Гостин
Јас сакав да отворам тема за роденденот на виктор гг али видов дека е зафатено и јебига
Среќен роденден брат :smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Аиде ЏиЏи,нека ти е среќен роденденов,сега емпириски гледано си уште попаметен :)
Се што сакаш да ти се исполни,и се она што си скромен да не го посакаш (а го сакаш),и тоа да ти се исполни.:)
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
А батуле, хепи брдеј и од мене. Да ни си жив и здрав, уште попаметен и уште поуспешен!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom