Среќен роденден ВикторГГ

Статус
Затворена за нови мислења.

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Овде каснам малце, али со СМС-от си бев на време.:toe:............епа епааааа
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН.....(ова точкиве друг пат ќе ти ги преведам):smir:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Среќен роденден друже и се` најубаво! :)
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
среќен роденден и се најубаво:smir:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Виктор, само среќа и здравје, се понатаму сам нареди си...Среќен нека ти е роденденот!:smir:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Иако каснам,знаеш дека е од срце:Среќен роденден,деденце:vozbud:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Rymz напиша:
Сречен Роџендан сине...да не те тегнам сеа за уши па да станеш....неубав..само ќе ти посакам се што ти лежи во срце, да ти легне во кревет.

Со среќа во животот, подобри резултати во спортот, и мафни на камерата и поздрави не на емисија коа ќе те викнат некогаш на интервју.
Хвала ти друже... плус за тоа што петнаес минути порано си имал желба да ме “отвориш“. Среќа шо не си Жан Митрев. :)
Zemzela напиша:
Викторе друже се најдобро,оваа година да ти биде плодна како на спортски така и на љубовен план и се разбира со девизата за Вардар од дете!
За Вардар од дете, за Вардар до дедо. :smir:
Srcufka напиша:
Еј, Виктор! Среќен роденден! Убав ден за роденден, исто како мојот петгодишен мал принц.
Вистински принц, бидејќи велиш твој, а ти секако последниот пат беше принцеза :smir:
Лејди Сатори напиша:
Со среќа во спортот, Светското првенство се надевам дека ќе се оствари.
Поубави односи со мама и тато и баба, те сакаат луѓето исто колку што ги сакаш ти нив!
Остварено... :wink: само датумот да дојде. И да, навистина ме сакаат премногу, по реципроцитет нели, дури собрав сила и да им кажам... и тоа е едно чудно чувство, прекрсно во секој случај. :helou: Благодарам В. :)
Sussaro напиша:
Викторе ќе ти посакам другар пред се да си ми жив и здрав, голем да растеш да ги растураш кеглите на животот и да постигнеш ментален баланс. А, да и сега уште два пати треба кафана да частиш еднаш за облогот и еднаш за роденденот.
Рачунај договорено е. Благодарам сине, знаеш дека ценам.
RazorbladeKiss напиша:
Mногу си забеган џиџи,многу,ела па да ми кажеш дека ти се наближува роденден мајке ти га стерам!
:pos: Чудо од дете ова Рејзор, секој ден се` повеќе ме радува. Пази шо збориш за мајка ми, чита, а може сериозно да те сфати па да ја заинтригираш, а ја знам кај живееш, немој после не сум геј, не сакам повозрасни жени... бла бла... :)
Crazy in Love напиша:
Оооо кој има роденден!Ајде Викторе,среќен нека ти е роденденот,да си жив,здрав,среќен,со уште поуспешна кариера,а што е најбитно да најдеш многу љубов и да си останеш позитивен,весел и искрен!
Од твои прсти во божја датабаза. :) Бакнеж за тие обравчиња твои.
Tina89 напиша:
Aww Денес Виктор ќе дува свеќи, а ние би требало да јадиме торта, ако можи за мене од крајчето pliz
Свеќите забодени во бечка шницла, поклоните во форма на смс, тортата чека дома а крајчето не е резервирано за тебе, ама ако се јавиш во следните 10 минути ќе добиеш и гратис сокче покрај тоа што ќе можеш да јадеш од тортата. :helou: Фаwа.
La Espanola напиша:
Среќен Роденден Викторе

Уште многу патувања, нови луѓе и познанства, убави девојки
Незаборавни моменти на сите полиња
Да одиме пак на свирка од Пилева или на некоја свирка Маракана и оговараме
Мх мх, Пилева. Ма ја тебе друг план ти спремам, не само да оговараме, од сега одиме и во акција... заедно, па кој е бољи нека победи. :baeh:
:back:
Tamarce напиша:
Среќен роденден, да го имаш она што најмногу го посакуваш затоа што навистина заслужуваш..
Ретки се добрите дечки како тебе..
Нема везе, се фолирам на форум... :nesum: Фала Там, уште колку дена останаа?
Токест напиша:
Јоу јоу мистер дибл дабл Џи....ти славиш роденден, многу годинки да си ми најжив и најздрав, да ти порасне до Ѓорче.
Друже, у Хром живеам, дај некаде бар до Карпош 3 нека биде, срамота иначе :)
Princ напиша:
Среќен роденден Виктор. Врсници, а? Да видиш како се фаќаат женски на 26 години, тоа чудо
Ме тешиш или куражиш? :toe: Принцовски, друже, дои ти на пивце, ние као тинјџери да се напиеме, ја само шо напунив 18 години. :)
Tonchie напиша:
Среќен роденден машко, дражасни девојчици да те сакаат.
Многу титули да освоиш, вклучувајќи ја и свеЦки шампиЈон
:pos: Првана реченица... да се смеам или? Свеједно, фала друже, пази шо си пишал, ако се оствари, брдо пиво ќе давам... :)
Фантом_Ох напиша:
Џиџи, среќен роденден, голем да растиш, остани паметен и добар каков што си, и те чекам заедно со министерот и секретарката :)pos:) во Охрид. Поздрав.
Големи беа усилбите но, знаете како е, министерот како и неговите блиски (особено јас) се занимаваат со водење држава и не успеваат да посветат внимание на саканите. Прво прилика, одиме на пиво (ама не и фудбал)
Babydol напиша:
Е само не ми честитај ти на мене , ке имаме проблеми тогаш!!!
I`m looking for trouble... :zlo:
Jove_bt напиша:
Локалпатриоте скопски, да даде госпО...
...здравје, среќа и љубоф да те пратат во следниве 365 дена.
За другото се надевам ќе средиш самиот. Среќен роденден.
:pos: Драг опоненту кој го сакам... ти благодарам за убавите желби и за коментарот на место. Другото јас ќе средам... :wink:
Picasso` напиша:
Sreshtan rozden dan...
I ako naminuesh nakaj Bitola, kucni na PP, da te "nosam" na kafe-mafe
Do you even know what “kafe-mafe“ mean(s)? (ах граматика). Сепак, благодарам друже, ќе имам на ум.
Mаца_Мк напиша:
се извинувам што е со задоцнување, ама Виктор ти ја посакувам целата среќа на светот!Да имаш успеси во спортот, во љубовта, да те држи здравјето за да можеш да настапуваш и да победуваш на светски првенства, и сите желби да ти се исполнат!!
Фала пиратке, ова ептеееееен ми треба. :smir:
Leandra напиша:
Иако каснам,знаеш дека е од срце:Среќен роденден,деденце
Знам уствари драга, ако ништо друго по старинска линија се разбираме со ишарети. Штета шо на форум сите ги разбираат ишаретите, али следечи пуууут, со Еспањола на Пилеваааа... лелелееее, ќе грми. :pishtoldz
Дивајн напиша:
Наместо да дува свеќи со блиските, пеДеров ужива далеку од нас, во прекрасни и романтични глетки. Да бев на негово место, би играла исто така, шо се бунам ... сигурно ќе му биде ова роденден кој ќе го памети!
Е па Викторе, среќен нека ти е и уште мнооооогу години да ти честитам! Среќна сум што те имам во мојот живот, дека навистина си ретко добра, позитивна и прекрасна личност.
Ќе ти посакам тоа што сигурно ќе ти се случи ... да имаш се` што ќе посакаш! А ќе имаш, дека заслужуваш.
Другите честитки ќе ти ги кажам уз пијачка, дека роденденов вака така онака или како и да е, ќе го славиш со мене, в ред?
Ај сега да ти пишам смс, да те испаничам и да ти го нарушам мирот од убајни!
Дивне, прекрасен пост. Те оставив за крај бидејќи ми е мерак да имаш посебно место во овој пост бидејќи некако, не знам ни сам како доби посебно место и во мојот живот. Ти благодарам за убавите зборови, и нема да враќам со исто, туку ќе кажам дека ти ми честиташе пред сите, најпрва уште неколку дена пред вистинскиот датум, иако ти немаш поим. Дивне е неверојатна, и јас цврсто верувам дека таа вистински постои, иако нејзиното пријателство ми изгледа бајковидно на моменти.:back:

Сите останати сто и кусур луѓе... благодарам многу, од срце. :cuc:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom