Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
so red john vishe nekolku godini me e zelba ama ne saka da mi ja ispolni :(
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
@Solaire of Astora Епа чим ја блокирала опцијата да и пишуваат уште од старт одлучила дека несака да запознава никој.
@DenaM Две години се премногу да чекаш некој кој олигледно не те ебава 2 %. Поарно поарно обрни внимание на оние на тие шо сакаат со тебе да се запознаат.
Иначе ме копка да ја видам @pozdrav eden topol шо фуфа е :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Со @bijons , сакам да одиме на ќебапи и пиво, ама нешто не се дава. Можеби е срамежлива :rolleyes:
Искрено, ама ич не ти е романтичен предлогот..хмммм, женска како @bijons не е за кај Дестан, кебап и пиво..ауууу...па кога ќе се засмрдете:pos:
Дај негде на некое убаво мирно и културно отмено ресторанче, на нивоу бе душо, како што прилега:)
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Искрено, ама ич не ти е романтичен предлогот..хмммм, женска како @bijons не е за кај Дестан, кебап и пиво..ауууу...па кога ќе се засмрдете:pos:
Дај негде на некое убаво мирно и културно отмено ресторанче, на нивоу бе душо, како што прилега:)
Ќебапи + пиво = кинеска кралица.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Искрено, ама ич не ти е романтичен предлогот..хмммм, женска како @bijons не е за кај Дестан, кебап и пиво..ауууу...па кога ќе се засмрдете:pos:
Дај негде на некое убаво мирно и културно отмено ресторанче, на нивоу бе душо, како што прилега:)
Ти ја знаеш Бјонс?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom