Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Сакам да ги запознам сите што не ме сакаат на форумов....сите да ги видам...очи во очи...фејс ту фејс...
:uzi::pistoldz::duel:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.802
Сакам да ги запознам сите што не ме сакаат на форумов....сите да ги видам...очи во очи...фејс ту фејс...
:uzi::pistoldz::duel:
и ја сакам да ги запознаеш сите неранимајковци што не те сакаат на форум
 
Ф

Флеш

Гостин
Сакам да ги запознам сите што не ме сакаат на форумов....сите да ги видам...очи во очи...фејс ту фејс...
:uzi::pistoldz::duel:
Тука се доста куртони као Џонтра на времето шо беше .... Карактеристики на таков член е омаложување, пцуење,да сврти тема од потребни одговори во насока на "абе торлак еден" ....И ќе се соберат така ....А ликови како Агда,Тончи,Ацид,Спонџ(втора половина),Ѓоко-Кичево,Анчо итн....се светлата страна ....11 години сум тука ....Брат ми е исто член,8 години,познат член ама не коментирам .....Ајде сиктер
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Со Лет3, типот има еднакупа хилариус постови,и со некој од секташиве како Ипсисимус или Хептаграм,само не знам како ќе се појават,дали у старо египетски аутфит ака Илуминати или у некои тренерчиња како оние раперите олд-скул из вери кул :pos:
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Штета шо Let3 одамна му здосади форумо. Можда некоја фуфа го сопрела. Кој знае? :toe:
Туку мене право ме занима да го видам у живо уникатниот пацијенат БендОувер со некогавата дијагноза - Плажата.
Да го видам колку секунди ке издрже да не го трегне погледо?И одкоа ке го тргне да го почастам 3-4 големи кригли пиво и за крај да го загрлам како татко према син и да го потапшам по рамо.
Само пип пииип- пи-чка е он. Нема да се сака....Туку остај пацијенти. Со брат буразер из Саторија ускоро кје мо попити кафу и пиву. Само да проџе овај Коронарни Шоу.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.243
Поени од реакции
27.588
Со Лет3, типот има еднакупа хилариус постови,и со некој од секташиве како Ипсисимус или Хептаграм,само не знам како ќе се појават,дали у старо египетски аутфит ака Илуминати или у некои тренерчиња како оние раперите олд-скул из вери кул :pos:
Znaes sto e pohilarious?
Let si se vraboti blagodarenie na forumchevo, vie jadete si pomija :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom