Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
7 септември 2016
Мислења
20.655
Поени од реакции
36.321
Зошто е дупли акаунт? :icon_lol:
... па и во фудбал подфорум дојде некој опет дуплич акаунт, а не ти пречи, на форумов има само неколку женски редовни членки наспрам сто мушки, па со нас ,,тетките,, најде да се занимаваш, најди бре некое чупе да се смириш малку,
 
Член од
19 март 2014
Мислења
588
Поени од реакции
894
... па и во фудбал подфорум дојде некој опет дуплич акаунт, а не ти пречи, на форумов има само неколку женски редовни членки наспрам сто мушки, па со нас ,,тетките,, најде да се занимаваш, најди бре некое чупе да се смириш малку,
Не знам за што станува збор ама фудбал и тетки се добитна комбинација:rolleyes:
 
Член од
18 март 2021
Мислења
29
Поени од реакции
58
Јас само со @Darling сакам да се запознам, другите не ми сте интересни.
 
D

dobramuzika

Гостин
јас сакам да се запознаам со некој од тука што навива за фк бреша.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.662
Поени од реакции
2.131
Од темава се раѓа добар наслов за нова тема: На кој член сакате да му извршите лоботомија? :)
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.310
Поени од реакции
57.681
... па и во фудбал подфорум дојде некој опет дуплич акаунт, а не ти пречи, на форумов има само неколку женски редовни членки наспрам сто мушки, па со нас ,,тетките,, најде да се занимаваш, најди бре некое чупе да се смириш малку,
Од кај знаеш ти што мене ми пречи а што не?

Јас само ги следам правилата на форумов за дупли акаунти, а гледам селективна правда тука. :icon_lol:

Секој трет новозачленет е дупли акаунт, бугарите вршат терор на форумов ама битно само Ставро е крив пошто им лупа у фаца све на дебилни луѓе и после квичат и го пцујат и го пријавуваат. Не зборам за вас две конкретно, у фудбал има поголеми плачковци.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Од кај знаеш ти што мене ми пречи а што не?

Јас само ги следам правилата на форумов за дупли акаунти, а гледам селективна правда тука. :icon_lol:

Секој трет новозачленет е дупли акаунт, бугарите вршат терор на форумов ама битно само Ставро е крив пошто им лупа у фаца све на дебилни луѓе и после квичат и го пцујат и го пријавуваат. Не зборам за вас две конкретно, у фудбал има поголеми плачковци.
Не зезај, Ставро е отров и заслужува перманентен бан и со право е пријавуван. Нема тема каде што не се курчи со својот "интелект" и тера оф топик.
Нормално ова не е валидно доколку сите сме дебили освен издигнатиот филозоф Ставро. :kafence:
Автоматски споено мислење:

п.с. @Джонтра Вохохолта , @Darklady @Dumbledore @grande-juve
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Вратете се на темата!
Да ја цитирам модераторката со опомената.
Следен оф-топик (расправање за банови/дупли јузери и тн.) носи забранет пристап до темава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom