Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Ти на пример на што би го завртила?
На што да го завртам жено божја? Човекот ти вика дека сака да те запознае, ти одма за жена му се фаќаш. Другарки сме со жена му на Ацид и може да ти потврдам дека човекот е во брак а не во затвор, не се секирај.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Како може сѐ на љубомора да го вртите не ми е јасно...
Не се сигурни ни во самите себе, а не во друг, не сакаат пријатели од спротивен пол, па мислат и другите се како нив и се на тоа вртат.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.786
Поени од реакции
9.561
На што да го завртам жено божја? Човекот ти вика дека сака да те запознае, ти одма за жена му се фаќаш. Другарки сме со жена му на Ацид и може да ти потврдам дека човекот е во брак а не во затвор, не се секирај.
Па кој рече дека е во затвор ма, жено небожја?
Битно се пофали дека женаму ти е другарка:lolzz:...лелеее..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Не се сигурни ни во самите себе, а не во друг, не сакаат пријатели од спротивен пол, па мислат и другите се како нив и се на тоа вртат.
А се стапи во брак, нема веќе пиво со другари после фудбал или таа да оди со другарки и да има мажи во друштво, јок, затвор.

Да не сум офтопик, комрадот @ВардарскиМКД мислам дека од фан клуб Вардар уште тебе не те знам :D


Па кој рече дека е во затвор ма, жено небожја?
Битно се пофали дека женаму ти е другаркаzz:...лелеее..
Да, се пофалив, врска ми е @Олимпија тука. :toe:

Едит: И @Паланчански исто така, огромен впечаток ми има оставено.
 
Последно уредено:
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
А се стапи во брак, нема веќе пиво со другари после фудбал или таа да оди со другарки и да има мажи во друштво, јок, затвор.
Нема ни лајкови од пријатели од спротивен пол. :(
Заеднички профил за успешен брак. <3
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.061
Поени од реакции
13.566
So majka barate familijarni lugje na forum da se dopishuvate so lugje so nw gi znaete i poznavate stvarno ne ste mi jasni.
no hejt :)
Мене ми пишуваат за да им местам фото натпревари во замена за ајвар! Ништо сериозно
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.398
So majka barate familijarni lugje na forum da se dopishuvate so lugje so nw gi znaete i poznavate stvarno ne ste mi jasni.
no hejt :)
Така де, нели знаете дека со брак запира животот и не смеете да комуницирате со никого освен со жената и децата? Скраја да е да проширите познанство со некого, све тоа треба со секира да се убие.

Абе, се читате ли некогаш што пишувате или мрсни ви се мониторите во Саудиска Арабија? После се чудите кога читате како некој си ја измлатил жената со дрво или како она го заклала на спиење. Жално, жално :(
Автоматски споено мислење:

@pozdrav eden topol додека ми клика "Се смеам" реакција на постовите, а си знае дека е така.

 
K

Kitsune

Гостин
Сакав со неколку од женските членови, ама се премислиф. Многу е љубоморна девојка ми, заеби.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom