Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Јас кога би сакал да се запознаам со член од форумот би сакал да се запознаам со следниве членови од форумот:
@dragonsky , @Донев , @Scirea , @Деко reloaded! , @Peja989 , @shumecha.tableta , @dzesika , @RickyLFC9 , @DaniBMW (пари ќе бара овој сигурно), @Röddást @Ѓорче 1932 и уште некои риби што моментално не ми текнуваат. :icon_mrgr:

*Редоследот на членовите е рандом.
Да не си помисли драгонски нешто, не за друго. А и да не се скараат со Донеф зошто овој е пред него. :icon_mrgr:

@devojcence ја ставам на прво место!!!! Изнад свих, uber alles.
 
Последно уредено од модератор:

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Ostaj nie sho te pratime po IP i drugi metodi, forumov go posetuva i MVR, drustva za zastita na zivotni.. itn itn.
Ne mi gledas za psihicki stabilen, da bidam iskren.
море никола, да знаеш само како добро коле мората моја :pos: лубеници де
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
133
Поени од реакции
127
Ostaj nie sho te pratime po IP i drugi metodi, forumov go posetuva i MVR, drustva za zastita na zivotni.. itn itn.
Ne mi gledas za psihicki stabilen, da bidam iskren.
Ако де...А што,ти да не се фалиш пред МВР дека си анархист?И немора да гледате IP и такви работи,И самиот напишав дека сум 4NHK0...И мислам дека е доволно човек да биде поразличен од другите и да има смисла за хумор за да го направат ментално нестабилен.1312 за МВР...[DOUBLEPOST=1403093846][/DOUBLEPOST]
Ostaj nie sho te pratime po IP i drugi metodi, forumov go posetuva i MVR, drustva za zastita na zivotni.. itn itn.
Ne mi gledas za psihicki stabilen, da bidam iskren.
А ти затоа може и ме следиш?[DOUBLEPOST=1403094022][/DOUBLEPOST]
Ostaj nie sho te pratime po IP i drugi metodi, forumov go posetuva i MVR, drustva za zastita na zivotni.. itn itn.
Ne mi gledas za psihicki stabilen, da bidam iskren.
И тие друштва за заштита за животни зошто не превземаат мерки,а?Кога веќе ја ставив сликата со прегазеното маче на пешачки,зошто не се превзема ништо???Искрено ама не се замарам за ништо...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom