Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.659

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ladies first.... @BiG_kIsS @Хоуп @shumecha.tableta (да скува нешо, по можност) @Не_Сум_ЏинЏер @blue ladybug @Natural-girl @Ilumious (треба да ја частам за ова магнезиумот, сон ми даде btw фала) @Anne. @коцка со еден збор да кажам со сите џенцки

@dragonsky (интересно бате) @The Magus @Liviu (дека е заљубен, да каже финта) @Шкорпион
Не знам што е проблемов со системов за тагирање ама изгледа не функционира баш најдобро, не знам по кој пат по ред вака зеза. Инаку порано ќе ти одговорев овде. Нема проблем, може да се договориме нешто наредниве денови. Од овие кои ти се набројани, се знам со Магусот, Џинџерот, Блу, Природната и Илумиус. Може нешто да се договорим и со нив, таман да се видиш со околу пола од набројаниве + me :D.
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Не знам што е проблемов со системов за тагирање ама изгледа не функционира баш најдобро, не знам по кој пат по ред вака зеза. Инаку порано ќе ти одговорев овде. Нема проблем, може да се договориме нешто наредниве денови. Од овие кои ти се набројани, се знам со Магусот, Џинџерот, Блу, Природната и Илумиус. Може нешто да се договорим и со нив, таман да се видиш со околу пола од набројаниве + me :D.
ќе ви се бапнам и јас само ако дознам кај сте ;)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
10.571
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.269
Поени од реакции
5.376
Мене не ли ме частиш за фамозниот аватар, гледам уште го користиш. :D
dayum son
Заборавив на тебе ќе ти бидам благодарен додека го користам кајгана форумот
Еве во чест на тебе цел месец ќе го носам тој аватарот што ми го направи и ако запознаам некогаш во животот ќе те частам едно пивце :):)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Забришав малце... Држете се на темата, без многу сеир.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom