Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
A

aye

Гостин
со @*-----* не мора во живо едноставно човекот ми е идол посебно од кога му ги прочитав мислењата во темата блам состанок.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ladies first.... @BiG_kIsS @Хоуп @shumecha.tableta (да скува нешо, по можност) @Не_Сум_ЏинЏер @blue ladybug @Natural-girl @Ilumious (треба да ја частам за ова магнезиумот, сон ми даде btw фала) @Anne. @коцка со еден збор да кажам со сите џенцки

@dragonsky (интересно бате) @The Magus @Liviu (дека е заљубен, да каже финта) @Шкорпион
ептен ми е мило и тебе што ти помогнало, јас сум како да ми се рестартирал животот :)
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
@.:MadMan:. Ќе организираме некад кафе, проблем ли е тоа? Сите женишча што ги наброја кога ќе се собереме, тешко тебе. Таман може ќе имам прилика лично да ја запознаам @Anne. , одамна ми е на листата :)

П.С: И добропознатиот дочека да е некому идол :D
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Луки, вот, Разиел, Никола (државникот), добро_познат, Turrican, албанецот Quark, Свиден, Noorotic, Дивајдер, контрапропаганда, со Нанне(таа што лепи слики :))
 

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
@.:MadMan:. Ќе организираме некад кафе, проблем ли е тоа? Сите женишча што ги наброја кога ќе се собереме, тешко тебе. Таман може ќе имам прилика лично да ја запознаам @Anne. , одамна ми е на листата :)

П.С: И добропознатиот дочека да е некому идол :D
Ќе се.жртвувам ако треба и со прекрстени нозе ќе седам :P
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
со @*-----* не мора во живо едноставно човекот ми е идол посебно од кога му ги прочитав мислењата во темата блам состанок.
Уште не си му ги прочитала мислењата во двете теми за бодибилдерите со мали куриња...тек тогаш ќе се предомислиш :)
 
A

aye

Гостин
Уште не си му ги прочитала мислењата во двете теми за бодибилдерите со мали куриња...тек тогаш ќе се предомислиш :)
а не не подобро да не ги читам доста ми се предомислувања и разочарувања :)


П.С: И добропознатиот дочека да е некому идол :D
Чекај чекај чекај добро познат е уствари *----*?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014

Kajgana Shop

На врв Bottom