Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Знам, пропуштен воз :). Јас со авиони сега патувам :D.
Штета во Прилеп нема аеродром. :D

Он.
Со Шакти и со Шорти. И со сите други кои сакаат да ме запознаат. ;)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.706
Поени од реакции
11.884
Штета во Прилеп нема аеродром. :D

Он.
Со Шакти и со Шорти. И со сите други кои сакаат да ме запознаат. ;)

И со тебе сакам ама не ми текнуваа други членој во моменатот ко се изјаснив како што не ми текнуваат и сега. Онака чистокрвно кафе или алкохол без перверзни шамари како што посакав од Леандра, ти си многу ок женска Ми Лејди :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
И со тебе сакам ама не ми текнуваа други членој во моменатот ко се изјаснив како што не ми текнуваат и сега. Онака чистокрвно кафе или алкохол без перверзни шамари како што посакав од Леандра, ти си многу ок женска Ми Лејди :D
Може, Магусе, може. Ваљда ќе се погодиме некогаш во исто време и исто место. :) Само нуму жена ти да е ептен љубоморна. Не сакам да си имам проблеми. :D Немa да има перверзии. Ја би за ракиичка и шопска. ;)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Да не ја повторувам рокерската дружина од претходно, само би ги додал HoT Ice, Parvati, garthrok, Васил МКД, Кrk 1.

Од постарите Смрт зони за пајак дефинитивно.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.706
Поени од реакции
11.884
Може, Магусе, може. Ваљда ќе се погодиме некогаш во исто време и исто место. :) Само нуму жена ти да е ептен љубоморна. Не сакам да си имам проблеми. :D Немa да има перверзии. Ја би за ракиичка и шопска. ;)

Мој чоек, ја би ракиичка ама без шопска, не мезам кога пијам ракија - ретко :)
Каква љубомора нема шанси освен ако не си Белучи хехе
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Да не ја повторувам рокерската дружина од претходно, само би ги додал HoT Ice, Parvati, garthrok, Васил МКД, Кrk 1.

Од постарите Смрт зони за пајак дефинитивно.

Со тебе и Божино треба да истераме пивце. Њот нека не иде.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Со тебе и Божино треба да истераме пивце. Њот нека не иде.
То одамна го имам пишано :D
Чувствувам дека ќе легнат муабетите толку многу што еден ден малку ќе ни биде.

Мораме да ја наредиме некогаш и негде.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
То одамна го имам пишано :D
Чувствувам дека ќе легнат муабетите толку многу што еден ден малку ќе ни биде.

Мораме да ја наредиме некогаш и негде.

Ако се зададе прилика добра, со воз ќе дојдам. :icon_lol:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Мој чоек, ја би ракиичка ама без шопска, не мезам кога пијам ракија - ретко :)
Каква љубомора нема шанси освен ако не си Белучи хехе
Не сум Белучи, јас сум класа за неа. :D

Со водичка си ја голташ? А бе какви салати правам, не ми крши филм сега. Ај доста сме офф топик.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.665
Поени од реакции
13.205
Сакам со Драата Ни Кајгана Ч )
Абе а праите ли Кајгаџиску форумљашку собиранку ?
Сакам да дојду некад, да дринк соум вајн, смоук соум џоинт, ен гив пис а ченс : ) или смајли шајнинг фејсес
Ја нејќу сс Леандру, сакам сс Лангелину,БлуЛејдибаг,Бабси,Кјара,Кинг Б и остала женска багра што има позитиф вибрејшнс
А од мушкомањасти сакам сс Андрев,Костиц Ч ),Трвајвр,ВВот и још некои опенмајндед хипици
Куман имаш мој број, к`д доаѓаш навак пиши поруку. Сас едну се знаеш ама да не ти откријам туј.
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
blue ladybug дефинитивно, некако многу ми е мистерија незнам оти. А и ОЛИМПИЈА не ја делам.

Таква мистериозна слика оставиле кај мене. Незнам зошто али е јако :D
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.992
Со никој не се познавам ,освен да се познавам со тоа лице приватно и да е скриено поради некој профил.Но со ниеден профил немам никаков контакт барем сега за сега,но и фактот дека сум нов ,но искрено би сакал со некого да стапам во контакт,било дискусија било вакво (форумско) пријателство.
 
Член од
7 април 2013
Мислења
206
Поени од реакции
329
ne se poznavam so nikoj od forumov i bi sakala da zapoznaam interesni i druzeljubivi licnosti od forumov ne bi sakala sega nekogo posebno da izdvojam za da ne se cuvstvuva nekoj navredeno se nadevam deka vo skoro vreme ke se zapoznaam so nekoj pa ke mozeme da se druzime i poprikazeme i nadvor od virtuelniov svet.sepak posebno interesni mi se blulejdibug citam interesni postovi od nea istotaka i babbsy koja mi posaka dobredojde na forumov mi deluva na pozitivna i druzeljubiva licnost raspolozena za druzba od maskive ne znam site mi se onaka okej iako ima i licnosti od niv koi sakaat da navreduvaat i da se pravat pametni.ete imate site pokana od mene za vo petok za otvaranjeto na diskotekata do sega nikoj ne pisa se nadevam deka nekoj ke pise i ke saka da se zapoznaeme razbiram sega deka site se zafateni so kolokviumi i ucenje no se nadevam deka ke se najde nekoj raspolozen za druzba i dobra zabava pa ako ima takov neka pise za da znam kolku luge da planiram da ne ostaneme posle da stoime cela vecer.ve pozdravuvam kajgandjii super ste site so retki isklucoci:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom