Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
5 септември 2024
Мислења
42
Поени од реакции
32
Член од
13 јули 2024
Мислења
359
Поени од реакции
489
au da ti kazam ne gi zagledav stapalata fala na zabeleska ali pak e jaka iskreno grmi za stapala manje vise bitno drugoto e tip top
Прегледај го приврзокот 428813

...види ги само сатапалата каков облик имаат на фотката, лопатарки, жената треба да е целосно женствена за да даде сексуален нагон кај мажот.:D

Прегледај го приврзокот 428815

Ryan Gosling,
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.539
Поени од реакции
59.291
Прегледај го приврзокот 428813

...види ги само сатапалата каков облик имаат на фотката, лопатарки, жената треба да е целосно женствена за да даде сексуален нагон кај мажот.:D

Прегледај го приврзокот 428815

Ryan Gosling,
Ти најде да кажуваш со тоа трупците од нозе?
Не ти е овој Рајан Гослинг патем, види го со крвава гребаница, медицински скроз небезбедно, сида моеш да Ватиш.
Позз
Дај твојте стапала да ги видиме.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.711
Поени од реакции
21.006
Ти најде да кажуваш со тоа трупците од нозе?
Не ти е овој Рајан Гослинг патем, види го со крвава гребаница, медицински скроз небезбедно, сида моеш да Ватиш.
Позз
Дај твојте стапала да ги видиме.
Којзнае какфа кентавра е бијонсе.Некое набиено табуреткасто женче.Некоја си атогантна Верче профитерче.Која партија е на влас,на туј страну ги диза ноге у канцеларију, дреме и замара на форум.Едини другарке су ву Вруќа и Wiki.

Еве ти слика од стапало на бијонсе.У нрјзин стил,со пропорции со сфе.

dijelovi-kopita-300x248.png
 
Член од
5 септември 2024
Мислења
32
Поени од реакции
40
Таа со стапалата еднаш и одам монах на Хиландар за да се зближам со Бога и да го прашам: „Абе луд што е со стапалава?“
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.085
Поени од реакции
36.865
Ти најде да кажуваш со тоа трупците од нозе?
Не ти е овој Рајан Гослинг патем, види го со крвава гребаница, медицински скроз небезбедно, сида моеш да Ватиш.
Позз
Дај твојте стапала да ги видиме.
...екс спортистка, репрезентативка на 180 висина имала трупци нозе, јеах, де бе, ќе ме изедете, како да ви ја зедов женската од кревет и ви пропадна ебачината, аман, само искоментирав како сите вие коментирате на другите фотки инаку да утнав претходната фотка е актерот Liam Hemsworth, фаца нема што,

images.jpg 5bbd85f9-1a76-4217-b151-082fafbb5ead_w488_r1.778_fpx48_fpy36.jpg
 
Член од
5 септември 2024
Мислења
32
Поени од реакции
40
Ти утна све што можеше да се утне бре лепото. Гуглај 2 саати па врати се.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.539
Поени од реакции
59.291
...екс спортистка, репрезентативка на 180 висина имала трупци нозе, јеах, де бе, ќе ме изедете, како да ви ја зедов женската од кревет и ви пропадна ебачината, аман, само искоментирав како сите вие коментирате на другите фотки инаку да утнав претходната фотка е актерот Liam Hemsworth, фаца нема што,

Прегледај го приврзокот 428844 Прегледај го приврзокот 428845
Иззззвини Јелена Исинбаева не те препознав, у што си била репстативка смртно ме интересира.
Имаше порано стаено твоја слика со црна пуцвал коса, тумпуреста мома со прилично цврсти и дебели листови.
Ваљда си фрлала кладиво.
Бијонс Влодарчук.

И не ми личеше дека си 180, ко ти што од слика носиш заклучоци за туѓи стапала што мислиш дека се шлапатарки, а не се. Се кладам уживот дека девојкана претходно не е поголема од 38ца величина.

И на последниве слики се браќата Хемсворти а не само еден.
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.323
Поени од реакции
3.305
Прегледај го приврзокот 428813

...види ги само сатапалата каков облик имаат на фотката, лопатарки, жената треба да е целосно женствена за да даде сексуален нагон кај мажот.:D
Буквално никој од мажите ги нема ни приметено стапалата на сликава, исто како што нема да слушнеш од маж вау види оваа какви убави нокти направила
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.711
Поени од реакции
21.006
Хахаха бифша репрезентатифка.
Како што гу знаемо какф пролиф е бијонсе,сигурно има златну медаљу на некоју олимпијаду у седм'дести у дисциплину смрди на сто метра.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.085
Поени од реакции
36.865
Иззззвини Јелена Исинбаева не те препознав, у што си била репстативка смртно ме интересира. Имаше порано стаено твоја слика со црна пуцвал коса, тумпуреста мома со прилично цврсти и дебели листови. Ваљда си фрлала кладиво. Бијонс Влодарчук.
И не ми личеше дека си 180, ко ти што од слика носиш заклучоци за туѓи стапала што мислиш дека се шлапатарки, а не се. Се кладам уживот дека девојкана претходно не е поголема од 38ца величина.
И на последниве слики се браќата Хемсворти а не само еден.
...немаш благе везе за описот, инаку пишувањето ти е да ме извреѓаш лично, дали јас со нешто те навредив, од каде ти е таква мржња? едноставно пишав мислење за стопалата што и се гадни лопатарки со машки облик и лоши обликувани прсти на дотичната на фотографија, а ти можеш да и' ги бакнуваш ако ти се допаѓаат немам ништо против, ствар укуса! :toe:

Screenshot 09-10-2024 23.51.15.png Screenshot 09-10-2024 23.51.55.png Screenshot 09-10-2024 23.53.22.png Screenshot 09-10-2024 23.53.48.png

rhys-howden.jpg

Rhys Howden
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom