Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.299
Нема шанси и ја коа му се удварав од прва корпа ми дае :(
Број од Ван Дам неам баш..
Али затоа знам кај искача ;)
Ќе ти пратам локација, па после барај го по шанкови..
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.622
Поени од реакции
23.606
Марија Митева од ДПМНЕ е сериозна конкуренција на Дарја и Мојсоска... Каков јебозовен bitch поглед вади, би и простил идна коалиција со СДС.





Прегледај го приврзокот 411766

Прегледај го приврзокот 411767
Не знам зошто ама доколку некад би посакал да плеснам политичарка, а еве сакам Дарја и оваа на пример колку и да изгледаат фино и невино дивјачки со шамари и давење би ги ебел.
Жена што влегла во политика не заслужува романтика.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.299
Не знам зошто ама доколку некад би посакал да плеснам политичарка, а еве сакам Дарја и оваа на пример колку и да изгледаат фино и невино дивјачки со шамари и давење би ги ебел.
Жена што влегла во политика не заслужува романтика.
За Дарја верувам ќе поминеш и со гитара, и со романтика..
Али затоа оваа…
Букаке додека ја рецитира преродбата во 12897 чекори… :icon_lol: Со к*р да ја тепаш
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.299
A zamislete da e clenka na forumov. :pos: :pos: :pos: :pos:
Да, да.. тоа и е целта во животот нејзе :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Бтв Дарја и Нонето можат слободно да се кажуваат дека се мега-популарни после напишаново тука за нив..
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.622
Поени од реакции
23.606
За Дарја верувам ќе поминеш и со гитара, и со романтика..
А од кај знаеш дека баш преку кур и е дојдено од тоа феминизираните неокомуњарчиња од партија па баш сака некој да ја грабне мушки да ја растресе ко јогурт или густ сок пред отварање.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.046
Поени од реакции
36.475
Во право е манијакот, има некоја посебна чаролија во дупењето партиски путки.

Оваа министерката шо беше Нина Ангеловска е родена за ебење во кола. Да ја свиткаш на пола и нозете на раменици и буши додека цика под тебе. Штета што тоа пиченце не се задржи подолго во политиката па и некој секс скандал може ќе дочекавме.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.834
Поени од реакции
23.359
Не знам зошто ама доколку некад би посакал да плеснам политичарка, а еве сакам Дарја и оваа на пример колку и да изгледаат фино и невино дивјачки со шамари и давење би ги ебел.
Жена што влегла во политика не заслужува романтика.
Мој фаворит за таа намена

1712336711321.png

1712336494167.png







Ќе живеам година дена без свинско и канализација и ќе серам во полско ве це без тоалетна хартија со литро и пол флаша Гермина полнета од чешма како замена ако треба.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.222
Поени од реакции
6.646
Мој фаворит за таа намена

Прегледај го приврзокот 411902

Прегледај го приврзокот 411898







Ќе живеам година дена без свинско и канализација и ќе серам во полско ве це без тоалетна хартија со литро и пол флаша Гермина полнета од чешма како замена ако треба.
Batka, ovaa che te izedi za poruchek. Nema da stasash ni do WC da ispolzish.
Za vakvi zverki treba samo Chicho , da ja nauchi Kluchka da go vrzuva.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.834
Поени од реакции
23.359
Batka, ovaa che te izedi za poruchek. Nema da stasash ni do WC da ispolzish.
Za vakvi zverki treba samo Chicho , da ja nauchi Kluchka da go vrzuva.
Сеуште можам на едно седење да изедам 30 ќебапи или цела фамилијарна пица, а утредента Полициска Водно-Шишевски така што не се давам така лесно. Би ја полнел како трпеза за ифтар во чаршија. Уф каква расна милфара е како Вики Среброва во најубавите години а е пута десет поубава. Зреана и спремна како донер во Чаир на зајдисонце за рамазан.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.222
Поени од реакции
6.646
Сеуште можам на едно седење да изедам 30 ќебапи или цела фамилијарна пица, а утредента Полициска Водно-Шишевски така што не се давам така лесно. Би ја полнел како трпеза за ифтар во чаршија. Уф каква расна милфара е како Вики Среброва во најубавите години а е пута десет поубава. Зреана и спремна како донер во Чаир на зајдисонце за рамазан.
eh tuka ti priznavam, 10 Kebapi mi se dovolni. Ama zatoa pak mi treba saat vreme dodeka vakvi kako milficava pogore go iscedi Kokosovoto Mleko :D :shok2:
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.267
Поени од реакции
5.373
Ако не по ликот, по шминката ќе препознаеш дека се Албанки.
Разбирам јас шминка и се тоа ама шкипоњкиве така лошо се шминкаат не знам како да го објаснам тоа.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
552
Поени од реакции
2.451
Свака част за шминкерката на Миликије. Се гледа дека многу материјал е потрошено за да ѝ се среди фацата.
Автоматски споено мислење:

Ако не по ликот, по шминката ќе препознаеш дека се Албанки.
Разбирам јас шминка и се тоа ама шкипоњкиве така лошо се шминкаат не знам како да го објаснам тоа.
Лошо и нападно, цел личен опис го мењаваат до непрепознатливост.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom