Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
Ејјј оваа постара од мене бе, ја мислев некое девојче 24-25 год. Добро изгледа за овие години, 35 е веќе жена накај стара кока.:ROFLMAO:

Се надевам во блиска иднина пак ќе го покаже балончето.
Дека е младолика тоа апла и се приметува, башка и покрај името и генетски на фацата и се познава дека има некое потекло од источна Европа а тие знаеш и сам на 45 како изгледаат а не па на 30-35. :icon_mrgr:
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.312
Поени од реакции
7.299
Дека е младолика тоа апла и се приметува, башка и покрај името и генетски на фацата и се познава дека има некое потекло од источна Европа а тие знаеш и сам на 45 како изгледаат а не па на 30-35. :icon_mrgr:
И северина на фотките изгледа ко 23 годишна, а у живо изгледа 50 години најмање! Јбг
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
И северина на фотките изгледа ко 23 годишна, а у живо изгледа 50 години најмање! Јбг
Па тоа го викам и јас дека младоликоста и шминката знаат да дадат погрешна перцепција за староста.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
Фала курцу некој да праша, се јас ли да бидам дежурниот манијак. :pos:
Ја прашувам од радозналост. Ме интересира зошто некој се пали на рандом типка од реклама за депилатор на нозе.
 
Ф

Флеш

Гостин
Ја знаете ли која е девојкава од рекламава ? Бледо сеќаваме имам дека беше водителка на Мтв(ѕвон) и детски актер ....

Прекрасна жена е .....


 

Kajgana Shop

На врв Bottom