Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.793
Поени од реакции
7.883
Член од
7 септември 2016
Мислења
7.052
Поени од реакции
10.789
Значи, добро, не спамај. Не мора да не потсетуваш секој месец дека сакаш да те оплоди коњов.
... ќе спамав да постирав една те иста фотка, вака различна фотка не е спам, и одозгора темата е со кого познат „секс“ а не „оплодување“ тогаш ќе постирав фотка со друг критериум :D
Не можам да разберам,мужи со дугачки коси,и бради.Па уште шатиран)))
... имаш право поубав е со нешатирана пократка коса и само онака еден, два дена срасната брада! :rolleyes:

Jason-Mamoa-170818-01.jpg 8228d9b642f190a4ea149308e601a020.jpg
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.673
Поени од реакции
10.194

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.793
Поени од реакции
7.883
... имаш право поубав е со нешатирана пократка коса и само онака еден, два дена срасната брада! :rolleyes:

Прегледај го приврзокот 262022 Прегледај го приврзокот 262023
Signature style,небричен и со дугачка коса,само Љубо мањак,а на овој само ракавички му фалат,и бостан на кванташки да растовара )))))))
Автоматски споено мислење:

Бранка Костиќ, underrated MILF :pipi::drk:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
7.052
Поени од реакции
10.789
Signature style,небричен и со дугачка коса,само Љубо мањак,а на овој само ракавички му фалат,и бостан на кванташки да растовара )))))))
:drk:
... е ај без зезанции, дај некој егземплар да видам како предлог, инаку што е лошо да истовара бостан на кванташки? имаме тема за кои дечките се мачат да бидат како него, според тебе темата треба да се преименува од бодибилдинг на „кванташки пазар“ а билдерите „растоварачи“ :pos:

edward-burns_a1265.jpg edward-burns-body.jpg
Edward Burns, може?
... инаку викендов гледајќи го во „Life or something like it“ со А.Џоли си реков не е лош, иако нема нит долга коса, нит брада, а може да дига само гајби со грозје на кванташки! :D
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.793
Поени од реакции
7.883
Последно уредено:
На врв Bottom