Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.726
Темава потполно ја има изгубено својата смисла. Не знам што е финтата да ставиш рандом слика од инстаграм на некоја силиконска "манекенка" која е позната само во кругот на клиентите, или "пресмешна" слика со Мира дизел или Шеќеринска.
Треба да отвориме посебна тема со наслов Со кој од познатите инстаграмџии/ки би сакале да имате секс? И да ја остават на раат оваа тема, дека искрено никој не го заболе за некоја си пластична инфлуесерка која собрала 300.000 следачи на Инстаграм постирајќи слики во бикини на плажа со задолжителен duckface...
Тачно. Ако треба и природни лепотици нека бидат тие по инстаграм битно не се познати. И ја сум за нека си отворат со која инстаграмка сакаат да имат секс.
Секој има различни желби и вкус,
Дакле бате, не е питање вкусо, туку позната јавна личност нема благе везе со инстаграмки. Тоа е.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.673
Поени од реакции
10.194

Овие три вака натртени по рандом шема...да уживаме у залезот на сонцето. :ljubove:
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.726
Темата е за познати фаци, а не за рандом луѓе.
Остај го него. Големо магаре е и знае добро како стојат стварите, ама при и пост коронски е превише,
much too dear oh Boy загорен и затоа е оправдано ;)
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
337
Поени од реакции
807

Овие три вака натртени по рандом шема...да уживаме у залезот на сонцето. :ljubove:
Јајааа дури три :cool: дупачишта
Абе уште првата после максимум 7 мин. ќе те легне како јагне заклано за Курбан Бајрам :LOL:
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.726
Јајааа дури три :cool: дупачишта
Абе уште првата после максимум 7 мин. ќе те легне како јагне заклано за Курбан Бајрам :LOL:
Абе он си планира цел виќенд да си прокара со трите, рандом да го успиваат како бебе. ;)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.673
Поени од реакции
10.194
Јајааа дури три :cool: дупачишта
Абе уште првата после максимум 7 мин. ќе те легне како јагне заклано за Курбан Бајрам :LOL:
А една а три исто ти е.....сите одеднаш не може да ги онадиш. Колку можеш со една толку у принцип со три, добро е едната да не чини. Штом дојдеш блиску до оргазам префрли се на таа и т.д.
Три саати не им давам дома да си отидат....за други не знам.
Автоматски споено мислење:

На оваа бебе одма и се прави буразеру.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.726
А една а три исто ти е.....сите одеднаш не може да ги онадиш. Колку можеш со една толку у принцип со три, добро е едната да не чини. Штом дојдеш блиску до оргазам префрли се на таа и т.д.
Три саати не им давам дома да си отидат....за други не знам.
Автоматски споено мислење:


На оваа бебе одма и се прави буразеру.
Има доста млеко у неа, ама тоа немора да значи дека е само за бебе ;)
 
На врв Bottom