Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.344
Поени од реакции
7.465
Аххх... Украинки, поголеми се шансите да видиш јети отколку да видиш грда украинка :)
miss monique 1.jpg
miss monique 2.jpg
Автоматски споено мислење:

Инаку јас се заљубив у Јулија Јурина од ЈУКО. Настапуваше лани во МКЦ во рамките на ПИН мјузик конференс.
Пред нивниот настап следевме едни грци кои правеа некоја артои чоече музика на што другарка ми Маја кажа овие грциве предизвикуваат рак кај луѓето кои ги слушаат.
После нив ги гледавме и слушавме ЈУКО, јас и @Sussaro особено со внимание ја следевме Јулија Јурина, најпопрекрасна млада дама. На Маја и кажавме дека Јулија има посебна моќ и дека нејзиниот настап лечи од рак, ама таа не ни веруваше :pos: :pos: :pos:
Да не должам многу, види фотос :)
yuko 2.jpg
yuko 3.jpg
yuyu 1.jpg
 
Последно уредено:
Член од
10 септември 2019
Мислења
85
Поени од реакции
111
Втора рунда:
Многу сакам да ја плеснам Нина групер и да ми зборува за економија,финансиски мерки,ваучери и поврат на ддв за предигра.

Прегледај го приврзокот 255732

Прегледај го приврзокот 255733

Исто така многу филм ми прај Ирена Фрчковска која е адвокатката на Катица Јанева и жена на Фрчковски
Прегледај го приврзокот 255734
Прегледај го приврзокот 255735

Ако случајно прочитаат ќе ги услужам комотно :D
I ja druze na Nina ke i go stavam, i taka studiram ekonomija i 20 pati go gledam Wall street 1987 i tn, mazena li e?
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.056
Поени од реакции
12.537
I ja druze na Nina ke i go stavam, i taka studiram ekonomija i 20 pati go gledam Wall street 1987 i tn, mazena li e?
Секое сабајле накај 7и30 трча кај паркот за миленици.Има нозе и гз у пичку материну...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom