Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Hulse

Дурак
Член од
24 октомври 2012
Мислења
782
Поени од реакции
478

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.291
Поени од реакции
3.436
Па шо, и онака е прашање на време кога ќе ја пуштат низ вода. Онака барем ќе даде розови моменти во оваа сива држава. А 100 % е многу многу розова и меѓу нозе. :ljubove:

Иначе кога сме кај Нините, Нина Несбит пред некој ден објави стори со голи нозе и гаќичките паднати до колена, црвено тангиче. :ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove: Штета не направив screenshot.

Сакам да ја исмукам како Кирби правосмукалка.

Прегледај го приврзокот 256859
Само гзенцето и ноџињата нешо ногу слаби.
 

G1-Killer

Life is a game
Член од
18 декември 2009
Мислења
244
Поени од реакции
283
Добро, ако си мазохист, да, добар избор е оваа. Само што нема да биде тоа за време на сексот. Прашај го Деп, тој си знае најдобро.
Ич не сум мазохист, али во присуство на вакви жени ми се будат садистички намери (во некакви граници нормално) и ке и ја исполнам скоро секоја сексуална желба само да не бара таа да е доминантна :D
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.920
Поени од реакции
7.682
Единствено позитивно нешто шо може да испадне од оваа влада, е секс видео на Нина.

МОЖЕМЕ ПОВЕЌЕ!! Ајде сдс ако читате и имате некој ваков материјал, купете си пар гласови.
FB_IMG_1593354588248.jpg
Screenshot_20200628-162923_Facebook.jpg

И опозицијата има со што да се пофали :D
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
8.059
Поени од реакции
12.355
Ич не сум мазохист, али во присуство на вакви жени ми се будат садистички намери (во некакви граници нормално) и ке и ја исполнам скоро секоја сексуална желба само да не бара таа да е доминантна :D
Od inat ke ti se posere na krevetot.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
484
Поени од реакции
694
Овие две преку сексипил и лепота можат да соберат појќе гласови од Дуи Вмро и Сдс заедно... :D


Ја би Нина. Ќе проверам баш да не има некое купонче на групер за попуст...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.920
Поени од реакции
7.682
Овие две преку сексипил и лепота можат да соберат појќе гласови од Дуи Вмро и Сдс заедно... :D


Ја би Нина. Ќе проверам баш да не има некое купонче на групер за попуст...
Знае Села што е добро, после ќотекот у Собрание гарант оваа му помогнала да се "крене" на нозе :icon_mrgr:
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
484
Поени од реакции
694
Знае Села што е добро, после ќотекот у Собрание гарант оваа му помогнала да се "крене" на нозе :icon_mrgr:
Не е лоша... Само Нина некако мнооогу појќе мерак праи...


Она у кабинет... Raw
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.920
Поени од реакции
7.682
Не е лоша... Само Нина некако мнооогу појќе мерак праи...


Она у кабинет... Raw
За Нина прв пат слушнав кога ја ставија на листата на Форбс за млади до 30 години заедно со Жаре од 1 на 1.Тогаш стварно ми изгледаше добро.И после додека не влезе во политика сум ја заборавил, од кога стана актуелна пак некако не знам зошто ич не ми прави мерак.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
484
Поени од реакции
694
За Нина прв пат слушнав кога ја ставија на листата на Форбс за млади до 30 години заедно со Жаре од 1 на 1.Тогаш стварно ми изгледаше добро.И после додека не влезе во политика сум ја заборавил, од кога стана актуелна пак некако не знам зошто ич не ми прави мерак.
Mене па баш пошо е министерка ми праи мерак...
И така и така ме бива за ебавање финансии...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.920
Поени од реакции
7.682
Mене па баш пошо е министерка ми праи мерак...
И така и така ме бива за ебавање финансии...
Нема врска тоа шо станала министерка, зборот ми е некако како да ја изгубила убавината од кога слушнав за неа прв пат, односно ккга ја видов прв пат на социјалните мрежи.
 
На врв Bottom