Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.146
Не бе, океј беше со мене. Освен тоа со заканувањето не ми праела нишо лошо. Да е жива и здрава.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Абе не се зборува вака за бивша, каква и да е, не е ич мушки и џентлменски, ама си беше ѓубре, и го заслужува муабетот. И ги памтам гнасотиите што ги пишуваше против Македонците, а со нив се ебаваше. Откако прекинавме, а тоа беше бидејќи требаше да идам на роденден кај ќерка на еден другар, и купив за малата огромно мече, и пред роденден се видов со бебси бидејќи беше кај неа во населба, и кога го виде мечето ја искина хартијата и сакаше да го уништи , потоа ми се јавуваше со недели и недели, со закани да и се извинам на татко и што сум и ја извалкал честа или ќе ме тепаат албанци . И после ми го хакна фејсбук профилот, мислам господин нова жртва @Ron Burgundy и помогна во тоа. Не знаеш дали да ја газиш, или да ја жалиш, али ете знаеме дека има добра форумска кариера.
Неа планираше да ја жениш после 4 месеци врска? :ROFLMAO:
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.815
Поени од реакции
10.746
Една од појаките теми, дајте поише спојлери!!
До сеа сфатив: Имало мераклика на форумов. 3 4ца се изредиле и ја снемало.
:vozbud:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.754
Поени од реакции
24.446
Леле кој си бил греву, хаха. Сеа ми текна, се моташе и ти со неа.
Јас ја охрабрив за него. :(
Автоматски споено мислење:

Една од појаките теми, дајте поише спојлери!!
До сеа сфатив: Имало мераклика на форумов. 3 4ца се изредиле и ја снемало.
:vozbud:
Така? Ако се работеше за машко во случајов, немаше да биде мераклија туку фраер или говнар, за кого како... Во секој случај, двојни стандарди. :neetaka:
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.146
Јас ја охрабрив за него. :(
Автоматски споено мислење:


Така? Ако се работеше за машко во случајов, немаше да биде мераклија туку фраер или говнар, за кого како... Во секој случај, двојни стандарди. :neetaka:
Što si ohrabrila ? Ne te razbiram. Piši pobrzo gleam Anglija - Danska...
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.815
Поени од реакции
10.746
Јас ја охрабрив за него. :(
Автоматски споено мислење:


Така? Ако се работеше за машко во случајов, немаше да биде мераклија туку фраер или говнар, за кого како... Во секој случај, двојни стандарди. :neetaka:

Мераклии има и од 2та пола. Немав намера да ја окарактеризирам како ''курва''. Сепак не ја знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom