Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Зошто да не? Во случајот на членов можеби не е така, ама има многу што години наназад го читале форумот и се регистрирале подоцна.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Леле, значи и тебе и @Solaire of Astora ве дупнала од лажење. Добро, и мене ме дупна од лажење...
Интересна авантура беше, како и да е. И олицетворение на сè што е погрешно во една жена.
Dobro može ne dupnala. Mene ne mi izgledaše taka. Inače zs sve pogresno? Kazi neso, i onaka ne clen vekje.
Автоматски споено мислење:

Леле кој си бил греву, хаха. Сеа ми текна.
Pa da be... ednaš mi piša u privatna poraka te vidov so plavuši vo cineplex. Sto ne dojde da me pozdraviš ? Ili strav ti e?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Dobro može ne dupnala. Mene ne mi izgledaše taka. Inače zs sve pogresno? Kazi neso, i onaka ne clen vekje.

Pa da be... ednaš mi piša u privatna poraka te vidov so plavuši vo cineplex. Sto ne dojde da me pozdraviš ? Ili strav ti e?
Шо да кажам, манипулативна патолошка лажливка.

Сигурно страв ми било, сум си рекол ќе ме истепаш, немало друга причина (како на пример не ме знаеш и незгодно е така да му се ставиш на некој).
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Шо да кажам, манипулативна патолошка лажливка.

Сигурно страв ми било, сум си рекол ќе ме истепаш, немало друга причина (како на пример не ме знаеш и незгодно е така да му се ставиш на некој).
Cute mi beše mene. Ama malce i psiho. Ednaš sedevme na kej na Vardar, se smeevme neso sala ova ona.. I pocna da place od nigde nikade.. wtfff
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Жив го фати..жив :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Што е смешно? Бар ти знаеш како иде тоа, прво шмекање, па муабети онака необавезно и таму ехееј после колку време зачленување! Може претпазлив си е дечкото ;)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.303
Поени од реакции
78.991
Ја им се пушатав мање више на сите форумџики по приватни пораки. Па што бе, да си ја пробам среќата... Сите ме откачија. Толку нехаризматичен лик немало до сега на форумов.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Kolki kajgana druženja imalo do sega odprilika gruba brojka? Nekoj matematicar?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom